League of Legends - Yıldız Muhafızı 2022
SkinSpotlight'ın Tweetine göre bugün çıkan teaser beş gün kala paylaşılanmış, üç ve iki gün kala iki yeni teaser daha paylaşılacakmış.
WhaW8Am.gif
Ara
5b90ca0316db5361e274365bdc323099d5692d58...643c9e.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
Riot Games Music'in Weibo hesabında paylaşılan bu videoya göre Sessions: Yıldız Muhafızı Taliyah gelecekmiş.

Videodaki bazı Fiddlesticks & Taliyah kesitleri:

FXT7l_5XwAAEmut.jpegFXT7l_2XEAE-rgP.jpegFXT7l_3WYAE9QVT.jpegFXT7l_3XgAEz1or.jpeg
WhaW8Am.gif
Ara
Video YouTube üzerinden de paylaşılmış.

Ayrıca şarkı listesi ve Albüm kapağı:

e3de5d04427d6c837d5975937e7df60c2705c30b...0ea9dc.jpg 6f7fdbc6dccba973da2a3ae7ebc1abfec2dd03ad...ee6088.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Screenshot_5.png
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni gelecek etkinliğin PC önizleme sayfasındaki gösterilen 5 kostümden 3'ünün PC'ye gelmeyecek olması bayağı ironik olmuş.

Screenshot_7.png
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
(09-07-2022, 20:41)PCOyun : SkinSpotlight'ın Tweetine göre bugün çıkan teaser beş gün kala paylaşılanmış, üç ve iki gün kala iki yeni teaser daha paylaşılacakmış.

Üç gün kala teaserı olarak paylaştığı URL, Sessions: Yıldız Muhafızı Taliyah çıktı. İki gün kala teaserının da bu tarz olayla tam alakası olmayan bir şey olması mümkün. URL.
WhaW8Am.gif
Ara
Yukarıdaki URL de bu videoymuş:

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni bir Etkinlik Sayfası açılmış, incelenebilir. Ayrıca iki yukarıdaki etkinlik tanıtımının Türkçe videosu da yayınlanmış:

WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlikle alakalı bolca görsel paylaşılmış. Gruplandırıp bu iletiye ekledim:

WhaW8Am.gif
Ara
İstemci ana sayfasına geri sayım konulmuş. Daha önceki etkinliklerde öncesinde bu kadar yoğun bir tanıtım hatırlamıyorum. Umarım güzel içerikler gelecektir. PVE modu gelmemesi hayal kırıklığı oldu zaten.
Ara
Geçtiğimiz seneki Işık Muhafızı etkinliğinde çok daha yoğun bir tanıtım vardı zira resmi hikâye etkinliği olduğundan sürekli videolar yayınlanıyordu. Bu etkinlikte ise birkaç gün öncesine kadar resmi herhangi bir video yayınlanmamıştı, sadece "geleceğini" biliyorduk. İstemcideki geri sayım muhtemelen denedikleri yeni bir teknoloji, ayrıca bu etkinliğin "yeni etkinlik sistemindeki" ilk etkinlik olması bekleniyordu fakat o sistem gelecek mi yoksa toptan rafa mı kaldırıldı zerre fikrim yok, o kadar çok birbirleriyle çelişen açıklama ve son dakika değişikliği yapıyorlar ki artık takip edemiyorum. PvE modunun gelmemesi benim için de bir hayal kırıklığı olsa da gelmeyeceği biliniyordu, önceden sayısız kere bunun açıklaması yapılmıştı.
WhaW8Am.gif
Ara
Yıldız Muhafızı Akali için tasarlanan farklı görsel yapıları. Oyuna eklenen tasarım C fakat tüm alternatifleri daha iyi olurmuş gibi geldi bana.

b553d49bb41bc95ca6712a7af13a495f89fa9c53...d24ac1.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
(13-07-2022, 10:59)PCOyun :

Şarkı 30 dakika önce yayınlandı.
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik bugün saat 23:00'de başlıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
İlk Yıldız Muhafızı ekibi; Gwen, Harp (Fiddlesticks), Sydnra, Janna ve Zoe'den oluşuyormuş. Harp'ın Fiddlesticks'e dönüşmesi sonucu Zoe onu geri getirmek için bir güç ararken mevcut formuna gelmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik kapsamında sana özel mağaza geldi.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.