LoL - Worlds 2020
İkinci maçı geri düşüp kaybetmemize rağmen aynı ağırlıkta üçüncü maçta ezerek kazandık. Umarım 4. maçta kazanıp seriyi tehlikeye atmadan bitirebiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Dördüncü maçı kaçırdım fakat korktuğum şekilde beşinci maça uzamış. Az önce orta koridorda harika bir takım savaşı yaptık.
WhaW8Am.gif
Ara
Supermassive muhteşem bir oyunla 5. maçı kapattı. 3-2 ile seriyi kazandık. Artık yarını bekleyeceğiz.
WhaW8Am.gif
Ara
Ban pickte takım karakterimize uygun olmayan pickler yapmadıkça kendi oyun karakterimize göre oyun oynayabiliyoruz.Snowflower oyun yapıcı, kakao farm yapma ve counter gank odaklı oynadığı sürece kazanıyoruz
Ara
Maçları izleyemedim, heyecanla izlemeye başladım. İlk maçı bitirdim gerçekten güzel bir oyundu.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bugünkü maçları izleyemedim fakat LGD, Legacy 'i 3-0; Unicorns of Love da Supermassive'i 3-0 mağlup etmiş. Böylelikle Worlds hayallerimiz de son bulmuş oldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Grup aşaması için Pick 'em challange başladı. Herkes sitesinden grup aşaması tahminlerini yapıp ödüller kazanabiliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Ben tahminlerimi bu şekilde yaptım. Değişebilecek bir tek C grubunu görüyorum. LGD play-in performansını devam ettirirse 3. hatta 4. bile olabilir.

Screenshot_93.png
WhaW8Am.gif
Ara
Grup aşaması maçları bu sabah başladı.
WhaW8Am.gif
Ara
Sadece son maç olan TSM VS Fnatic'i izleyebildim. Tahmin ettiğim üzere Fnatic, TSM'i mağlup etti. Oyunu başta soğuk tutup ormancılarını kastırdılar ve TSM buna çok geç cevap verdi.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk gün sonunda skor tablosu:

Screenshot_1.png
WhaW8Am.gif
Ara
İkinci gün sonunda skor tablosu:

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png
WhaW8Am.gif
Ara
Beşinci gün ile birlikte A Grubu'nun maçları son buldu. Günün sonunda Suning ile G2 tiebreaker maçı yaptı ve grup genelinde güçlü ilerleyen G2 son anda Suning'e liderliği kaptırdı. Ayrıca benim tahminim olan 1. G2 2. Suning'i de yanlış çıkartmış oldular. Bugünün ve önümüzdeki günlerin fikstürlerini de aşağıda paylaştım. İlk maç çoktan oynandı, ikinci maç birazdan başlamak üzere.

Üçüncü, Dördüncü ve Beşinci gün sonunda skor tabloları:

Ejke2egWkAEhqqL.jpg

EjpnTO-WoAA0aRj.jpg

Ej0GeC3VkAc_oAr.jpg

Bugünün, Yarının ve Sonraki günün fikstürleri:

EjTw5u1WkAAxDe5.jpg

EjTw7CZWoAIu_JV.jpg

EjTw8SpXkAEnO0k.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
TSM ve TL beni çok şaşırttı.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Şaşıracak bir şey yok, her zamanki NA. Herkesten daha kötüler, hem de açık ara. TL'in 3. olacağını tahmin etmiştim ama 3 maç kazanmalarını da beklemiyordum, TSM'de bildiğimiz gibi. Bugünkü Rogue VS JDG maçını JDG'nin kazanması üzerine gruptan DWG ile JDG'nin çıkacağı kesinleşti. Şu an değişebilecek tek şey aralarındaki sıralama. Eşitlik durumunda tiebreaker maçı ile 1. ve 2. belirlenecek.
WhaW8Am.gif
Ara
DWG, Rogue ile dalga geçerek ve eze eze bitirdi oyunu. Asyalılar genel olarak diğerlerinden çok daha iyi olduklarını kanıtlıyorlar.
WhaW8Am.gif
Ara
JDG VS PSG Talon maçını PSG Talon kazandı. JDG gözümdeki tüm değerini kaybetmiş durumda. Böylelikle DWG'nin 1. JDG'nin 2. bitireceği kesinleşmiş oldu ama JDG turnuvanın ilerleyen zamanlarında çok fazla başarı gösteremez bence. Böylelikle bir tahminim daha yanlış olmuş oldu. JDG 1. DWG 2. olarak tahmin etmiştim. Rogue PSG maçına göre 3-4 tahminimin nasıl olduğunu da göreceğiz.
WhaW8Am.gif
Ara
PSG Talon oynamaya başlamak için elenmiş olmayı bekliyordu herhalde. Rogue'yi de yendiler. Böylelikle benim B grubu tahminlerim komple patlamış oldu.
WhaW8Am.gif
Ara
JDG şaka gibi DWG'yi son maçlarında yendi. DWG'nin grubu namağlup bitirmesini engellemiş olsa da maçın sonucu hiçbir şey değiştirmeyecekti. En azından DWG'nin yenilmez olmadığını kanıtlamış oldular.
WhaW8Am.gif
Ara
Altıncı gün sonunda skor tablosu:

Ej5AUFKX0AIbokz.jpg
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.