MMO: Adventure Quest Worlds
Adventure Quest Worlds Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri
logo-navbar.png

http://www.aq.com/character.asp?id=Kral%20Jasebon Herşeyden önce benim karekterim tabiki.  Zırhı yeni aldım ama eskisi dahamı iyiydi bilemiyorum bunun gözü falan parlıyorda majesty yazınca dayanamadım adımda tam uyuşunca :)
Bu arada oyunda sonsuz tane class (karekter) var hepsinin yenetenekleri falan farklı. Tabi zırh ve silah sayısıda sonsuz diyebilirim. Birde rare denilen eşyalar var sadece belli bir dönem boyunca aldın aldın alamadın bir daha alamıyorsun. Böylece koleksiyon yapıp sadece sende ondan olabiliyor. Mesela bence Türkiye atkısı diye birşey var olimpiyatlarda satısa sunmuşlardı aldım ve artık satılmıyor satılmıcakta. Oyunda herkez rengarenk farklı farklı karekter ve eşyalara sahip.
Neyse tarayıcı üzerinden oynanan çok oyunculu mmorpg mmo diyorum çünkü gerçekten oldukça büyük bir kitlesi var her ülkeden. Neyse gelirseniz oynama konusunda yardımcı olabilirim elimde çok güzel bir bot var bota bırakıyorsunuz kendi kasıyor.
Ara
Ben öylesinde www.aq.com yazmıştım acaba böyle bi' site var mı diye, varmış.
Ara
İlginç fantezilerin varmış :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.