[MOD] More Provinces Mod

More Provinces Mod (aka AHGAMREAGTP: All Hail Glorious And Mighty Russian Empire And Great Tsar Putin), özellikle Avrupa ve Asya oynanışını iyileştirmek uğraşını veriyor.

İyi, Kötü, Milliyetçi ve Yahudi:

The Masterer: Danubian (clinically diagnosed russophile and helpless romatic aka The Serb)

The Minions:

N01: nihtantuel (mod's resident alcoholic aka The Swamp Man)
Siemkalord: polskaGOLA (mod's resident Polish nationalist currently in exile in Canada sworn fealty to Danubian in form of feudal contract - eternal servitude - also PR guy)
Resident Middle East adviser and mod's producer: nhytgbvfeco2 (he mostly makes us laugh id give you his aka but it might be against the forum rules)

Download Linki:

Versiyon 0.5.6

Steam Workshop
MediaFire

1.18.x ile uyumlu

Görüntüler:
Görsel
Görsel
Görsel

v5jjo8.gif
[+] 3 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Artık steamde : http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...=530697219
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Steam'e koydukları güzel olmuş çünkü 1 haftadır arıyordum. Burda da olduğunu yeni gördüm :(

M&T ile tanıştım artık ama ya. Bu da vanilla için çok iyi bir alternatif. M&T olmasa bununla oynardım.
G0kMNN.png
Ara
Danubian :Theodoro will come eventually.
:D
Ara
Güncellik varsa, bakılabilir mi?
Ara
Resimde kullandıkları grafik modu, bu moda dahil mi?
Ara
Dahil.
G0kMNN.png
Ara
Güzel bir mod denemek lazım.
Ara
(20-11-2016, 03:40)Aebbe : Güncellik varsa, bakılabilir mi?

Son guncel versiyon bu kardesim: http://www.mediafire.com/file/n3s93dcj8m....6+-+5.rar

Sorularin varsa bana yazabilirsin.
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şuan durum nasıl?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.