Europa Universalis IV DLC Subscription
Halihazırda hesabımda olan ancak yeni bir hesaba eu4 alıp abone olmaya çalıştığımda penceresini dahi görmediğimiz paradox çalışması..

DLC aboneliği ne zaman çıkacak acaba paradox tarafından verilen tam bir tarih var mı?
Ara
EU4 DLC üyeliğini almıştım 2 ay evel. Hala mevcut ama sanırım bir update boyunca oyuna sahip olmanız gerekiyor. Diğer updatelerden birinde tahminen oyun içinde sol kısımda görebileceksiniz. Niye böyle bir şey yapmışlar bilemiyorum.
Ara
(30-10-2020, 20:38)Yasin Ahmet : EU4 DLC üyeliğini almıştım 2 ay evel. Hala mevcut ama sanırım bir update boyunca oyuna sahip olmanız gerekiyor. Diğer updatelerden birinde tahminen oyun içinde sol kısımda görebileceksiniz. Niye böyle bir şey yapmışlar bilemiyorum.
Acaba paradoxun bu konu hakkında net bir açıklaması var mı biliyor musun?
Ara
(30-10-2020, 21:04)fikqu :
(30-10-2020, 20:38)Yasin Ahmet : EU4 DLC üyeliğini almıştım 2 ay evel. Hala mevcut ama sanırım bir update boyunca oyuna sahip olmanız gerekiyor. Diğer updatelerden birinde tahminen oyun içinde sol kısımda görebileceksiniz. Niye böyle bir şey yapmışlar bilemiyorum.
Acaba paradoxun bu konu hakkında net bir açıklaması var mı biliyor musun?
Hayır bilsem söylerdim.
Ara
Bir süre oyunu oynadıktan sonra açılıyor buton. Genelde 1 hafta ile 1 ay arasında zaman alabiliyor açılması.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.