[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Şubat 2019
Beyler Anno 1800 betada multiplayer oynanabiliyormus. Suresi bitmeden bir oyun cevirelim diyorum Cumartesi aksam 9da.(2 Subat)

Oyanamaya degecek kadar aday cikmazsa Anno 1404e doneriz.

Ilgililer lutfen buyursun
Ara
Katılıyorum
Ara
anno 1800 malesef pc kaldırmaz. 1404 orjinal mevcut. kurulursa steam uzerinden oynarım.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Her ikisine de tamamım ama 1800 betasındaki kısıtlamalarla mp oynamak sorun olabilir. Donanmada, nereye kadar açabiliyoruz bir kontrol etmek lazım.
Ara
hic bir fikrim yok, kimse tam olarak bilmedigi icin cok sorun olmaz diye dusunuyorum
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
4 kisi talip 1800e
iyi mi sayi.
Ara
Yine max 4 ülke mi oluyor?
Sic Parvis Magna
Ara
1404 Steam üzerinden deneyebiliriz, 1800'ün multiplayerına gelemem.
Anno 1800 odasini kurdum. Beni ekleyin uplayden. isim:Yaseimtrak

@Ayro
@Voidian
@altnkurt
@Mabella
Ara
Önümüzdeki hafta 1404 yapılırsa Steam'den deneyebiliriz, 1800 yapılmadı sanırım.
Sorunlu da olsa 1800 yaptik. Haftaya steam 1404 kuralim. 2070de olur
Ara
Dün gece desync yerken benim de oyun çöktü, bıraktık öyle olunca da. Ekran görüntüsü de alamadım pek ama yaptığım bir şablonun resmi duruyor :P

unknown.png
hby6qc.gif
Ara
Oyun erken çökmese çarpık kentleşmede İstanbul'la kapışacak şehrimi gösterebilirdim, kısmet değilmiş :/

Elimde sadece bu kaldı:

Ekran_Goruntusu_1265.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.