[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Aralık 2019
Ben de katilirim
Ara
Katılıyorum.
Ara
Biraz geç de olsa ilk oyun gününden görseller.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün ikinci oyun günü, yine aynı saatte, 21.00'da odayı kurmuş olurum. İlk oyun günü xplay'deki sorunlardan dolayı windows store'dan oyunu oynayanların odayı görmede sıkıntıları olmuştu ama odaya davet ederek bu sorunu çözmüştük. O yüzden odaya davet etmeyi kolaylaştırmak için oyunu oynadığınız platformdan beni eklemenizi öneririm.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198078762340/

https://account.xbox.com/tr-tr/profile?gamertag=reddga

@PCOyun, @Reoberg, @Sezar, @gLo1NN, @JinHayabusa, @Rzenma, @Voidian, @SoulForged, @Limbo
tTRiYax.png
Ara
Ekledim
Ara
Gözlerimde yaş, kalbimde sızı  :sunglasses:
Ara
Kurallar nasıl olcak kac kisiyiz random map mi ırk secebilcek miyiz saldırmama kuralı olcak mı bunları konussak oyun zamanı oyalanmayız
Ara
Şuanda kaç kişi olduğumuzu net söylemem zor, lobide belli olacak. Herhangi bir kural olmayacak, istediğiniz uygarlığı seçebilirsiniz. Saldırmama kuralı da aynı şekilde yok çünkü amacımız rahat, eğlenceli ve herkesin keyif aldığı bir etkinlik yapmak olduğu için çok hızlı bir şekilde birbirimizi yok edecek şekilde pek oynamıyoruz. Harita olarak bugün Team Island açmayı düşünüyorum, 2. oyun için haritayı beraber karar veririz.
tTRiYax.png
Ara
Yoğunluktan ötürü bugün katılamayacağım. İyi oyunlar
WhaW8Am.gif
Ara
Oda kuruldu.
Adı: Strategyturk AOE2DE Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
İlk oyun bitti. 2. oyun öncesi 10 dk mola. 2. oyun için odayı kurduğumda yazacağım.
tTRiYax.png
Ara
2. oyun için oda kuruldu. İsim ve şifre aynı.
tTRiYax.png
Ara
Geçen hafta ve bugün yaşadığımız birçok teknik sıkıntıdan dolayı oyuna bir güncelleme gelene kadar veya bu sorunların tam anlamıyla çözüldüğünü görene kadar etkinliğe maalesef devam edemeyeceğimizi söylemek durumundayım. Katılanlardan özür diliyorum ama şimdilik yapabileceğimiz başka bir şey yok. Aralık ayı içerisinde herhangi bir gelişme olduğunda ve oyunun multiplayerı oynanabilir olduğunda tekrardan oynamayı deneyebiliriz. Şuanda bir oyuna girebilmek için bile harcadığımız vakit çok fazla ve oyun sırasında yaşanan düşmeler de aynı şekilde aşırı fazla.

Bugün oynayabildiğimiz bir oyundan görseller.

tTRiYax.png
Ara
Geliştiricilerden aralık ayında oyuna büyük bir yama geleceği duyuruldu. Bir önceki mesajımda etkinliğe devam edebilmemiz için bir güncellemenin gerekliliğinden bahsetmiştim ve o güncelleme geliyor gibi gözüküyor. Yama ile ilgili bilgiler henüz paylaşılmadı ama lobi iyileştirmeleri, stabilite geliştirmeleri ve oyundan düşme sorunlarının çözümlerinin olacağı belirtilmiş. Yama geldikten sonra birkaç deneme yapmayı planlıyoruz. Eğer yaşadığımız sorunların çözüldüğünü görürsek etkinliğe kaldığımız yerden devam edebiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Oyuna yeni guncelleme geldi multi duzeldi deniyor isterseniz etkinlige devam edelim
Ara
Nostalji Kuşağı etkinlikleri olduğu için bugün mp olmayacak ama haftaya pazartesi deneyebiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Bugün saat 21.00'da odayı kuracağım, muhtemelen bu etkinliğin son günü olacak. Oynamak isteyenleri bekleriz.
tTRiYax.png
Ara
(30-12-2019, 08:56)reddga : Bugün saat 21.00'da odayı kuracağım, muhtemelen bu etkinliğin son günü olacak. Oynamak isteyenleri bekleriz.
Merhaba, etkinliği henüz yeni keşfettim. Eğer yer olursa katılmak istiyorum
Ara
(30-12-2019, 17:32)Lorenborn : Merhaba, etkinliği henüz yeni keşfettim. Eğer yer olursa katılmak istiyorum

Tabii ki katılabilirsiniz, oyun günü katılacağını konuya yazanlar için her zaman yerimiz vardır.
tTRiYax.png
Ara
Beni de ekler misiniz.

steam comunity id'm "tatliseftalireceli"     :smiling:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.