Anket Başlığı: Harita ne olsun?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Black Forest

2 22.22%
Nomad

0 0%
Green Arabia

4 44.44%
MegaRandom

1 11.11%
Rastgele

2 22.22%
Katılımcı sayısı: 9 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] AoE2 Multiplayer : Kasım 2016
aoe2hd.jpg

Oyun Günü/Saati: Cumartesi/Pazar 21.30
Harita: -
Tür: Dereceli Değil
Kurallar: -
  • Oyun günü ve saati katılımcılara göre belirlenecektir, katılmak isteyen oyuncular müsait olduğu saat ve günleri belirtmelidirler.
  • Eklenmesini istediğiniz kuralları yorum olarak belirtebilirsiniz. 
  • Yeterli sayıya ulaşılırsa takımlar oluşturulabilir.
  • Beni Steam'dan eklememiş olanlar buradan ekleyebilir. 
Ara
Oyunun/Oyunların hangi haritada oynanacağı belirlenmeli, en sık oynanan haritalar Black Forest, Nomad, Green Arabia bir de MegaRandom. Ayrıca Medeniyet seçimi rasgele olmalı, daha eğlenceli olur. Bunlara ek olarak birisi oyundan düştüğü takdirde kayıt alınıp Restore Game yapılırsa hoş olur @Redtay
Ara
Cumartesi akşamları uygunum. Arabia mapini severim, nomad ile black foresttan hoşlanmıyorum baştan söyleyim :p.
Ara
turnuvaysa yokum ha ama eğlencesine 3v3 yada 4v4 ler dönecekse hay hay :)
Ara
Metalwrath-Aoe , haftasonu geceleri uygunum

hatta her gün
Ara
(23-11-2016, 00:18)napolyon94 : turnuvaysa yokum ha ama eğlencesine 3v3 yada 4v4 ler dönecekse hay hay :)

Eğlencesine atıyoruz.
Ara
(23-11-2016, 12:29)Redtay :
(23-11-2016, 00:18)napolyon94 : turnuvaysa yokum ha ama eğlencesine 3v3 yada 4v4 ler dönecekse hay hay :)

Eğlencesine atıyoruz.

ekle beni o halde hoca :) gidip biraz pikemen spamlayalım :)
Ara
Cumartesi akşamı şimdilik herkese uygun mu?
Ara
Gelebilirim.
Ara
Bana uygun.
Ara
Ben de katılırım. Steamden ekleyin lütfen hammer_of_turks

her map uyar bana. Genelde akşamları müsait oluyorum.
Ara
Bu akşam bana steamdan ulaşmaya çalışın çoğunluk olursa oyuna başlayabiliriz, kusura bakmayın biraz meşguldüm şimdi yazmaya vakit bulabildim.
Ara
Ben 30 dakikaya gelebilirim.
Ara
Oyun güzeldi. Pazar akşam yine oynar mıyız ? Kimse kimsenin nasıl oynadığını bilmediği için takımlar çok dengesiz oldu. Birkaç oyun sonra düzene oturturuz bence.
Ben Hammer of Turks bu arada.
Ara
Bunun rise of nations versiyonu olsaydı keşke ama oynayan kitlesi çok daha az rise of nationsun. Oyuncu bulamazsanız noob olarak katılabilirim eğlencesine.
Ara
@Probang insan gibi oynamıyor  :smile: Güzel oyundu  :up:
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gibi etkinliklerde oyun sonu görseller alıp konuda paylaşırsan hoş olur @Redtay
Görsel

Bir bug olduğu için sadece bu ss'yi alabildim. Her Cumartesi akşamı 21.30'da etkinliği yapabiliriz, uygun olmayan varsa belirtsin ayarlanabilir.

Bu rakipler internet kafede karşılaştığım rakiplere benzemiyor benim çalışmam lazım :D. Özellikle Blackwhist'ın süvariler ile vur-kaç yapması ve beni Probang'ın olduğu bölgeye taşınmaya zorlaması üzerine çalışmaya karar verdim.
[+] 2 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Redtay

Bu oyunda alan hakimiyeti çok önemli, her ne olursa olsun kaçmaman lazım topraklarından. Sen o toprakları boş bıraktıktan sonra o bölgelere yayıldım, o bölgeleri tutmak için ekstra asker basmak zorunda kaldım. Zaten sol altta o kadar sıkışık bir alanda kaldık ki evlerin arasına bile tarla yapmak zorunda kaldım.

2. Oyundan SS almışım. Hammer of Turks'un Hussarlar ile yağmalara başlaması sonucu ekonomim çöktü. 200 küsür işçi ile daracık bir alanda ekonomi yapmaya çalışıyordum :P

705FFA241D87ECA6C45DD3ACB007FB664F5B52CF
Buda ilk oyun kısa sürdü.

86940D03EDDB957504041213AB0EC2A8F042015A
[+] 2 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de oyun sonundan almıştım 

6e33f6d2a0534e8e8c3bb087d455329a.png

@Probang in Paladinler ile ekonomimi baltalama girişimleri beni isyan etme noktasına kadar getirmişti ki arkadan hunharca yapılan bir baskın sonucu oyun bir anda çözüldü, yoksa 2-3 saat daha oynardık  :smile: Sırf bu yüzden Town Center'ların orada halberdier tutuyordum  :smile:
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.