[MP] AoE2 Multiplayer : Mart 2016
Age Of Empires II HD MP

Age_of_Empires_2_HD.jpg

Oyun Günleri/Saati : Pazar , 21.00-?
Oyuncular :  @Redtay
                     @Balder
                       @brk007
                   @Leon
                         @Kuzyaka

Katılmak için buraya yorum yapıp sonrada bana Steam'dan ulaşın . Oyununuz steam'da olmak zorundadır .

Kurallar : 

1-) Çağlar aynı anda atlanır .
2-) Imperial Age'e kadar savaş/saldırı olmaz
3-) Müttefiklik sınırı oyuncu sayısına göre değişir ve müttefikliklerde sayı eşit olmalıdır .

Oyun günleri ve saati ile ilgili sorununuz varsa yorum olarak yazın .
Kurallara eklenmesini istediğiniz bir şey varsa yorum olarak yazın .
Ara
Merhabalar.Ben bu oyunu çok eskiden oynardım.Şimdi Steamdan aldım.Bu oyun ile alakalı herhangi bir etkinliğe girmek isterim fakat biraz paslanmış olabilirim.
Ara
http://steamcommunity.com/profiles/76561198048046474/

Ekle
Ara
CBA olsa girerdimde (gerçi onuda beceremiyorum ama daha güzel :D) böyle pek sevmiyorum.
Ara
(04-12-2015, 16:47)Redtay : http://steamcommunity.com/profiles/76561198048046474/

Ekle

Maalesef şu an Steamda sorun var.Steamsız oyun üstünden oynasak yada oynasam (nasıl oynandığını bilmiyorum bu konuda yardım edersiniz) olur mu?
Ara
Steamda online olmalısın birde oyunun steam kütüphanende orjinal olarak bulunması gerek.
Ara
Oyun steam da var ben online girsem Steamdan eklemesem olurmu?
Ara
Oyun kurulacak kişiye ulaşsın bakarız .
Ara
Şubat tatilinde belki katılabilirim.
Ara
Yaz dostum.
Ara
Aynı şekilde Şubat tatilinde bende katılabilirim. 2. kural kaldırılırsa daha heyecanlı olur diye düşünüyorum. Ama acemi oyuncular olursa sıkıntı çekebilirler bu kural olmadan.
Ara
Şubat tatili yaklaştığına göre oyunun hangi gün kurulacağını ve kuralları tartışabiliriz. Evet ne düşünüyorsunuz bu iki konu hakkında?
Ara
Bu haftasonu ?
Ara
Rush atmayacaksak ne keyfi var :P size oyunlar dilerim :D.
Ara
Kuralların değişmesi muhtemel , isterseniz.
Ara
@necmi the Conqueror yok mu?
Listede isimi yer alanlara mesaj attım katılıp katılamayacaklarına dair. Yakın zamanda etkinliği başlatmayı düşünüyorum katılmak isteyen varsa hala listeye isimini yazdırabilir.

Ne zaman olacağı ve kuralların nasıl olacağı hala tartışmaya açık.
Ara
Savaşmak için niye Imperial çağa kadar bekliyoruz ? O taktiktir istersen risk alıp gelişirsin , istersen direk asker basıp dalarsın.
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
Ara
Orijinal oyunum var.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.