[MP] AoE3:DE - Multiplayer: Ağustos 2023

Etkinlik Düzeni
  • GM: @Athule
  • Oyun Günleri: Çarşamba
  • Başlangıç Saati: 21:00
Etkinlik İşleyişi
  • Etkinliğe başvuru için katılıyorum yazmanız ve lobi davetleri için steam adresinizi paylaşmanız yeterlidir.
  • Age of Empires 3 cross-play desteklidir. İster Xbox ister Steam isterseniz de diğer platformlardan katılabilirsiniz.
  • Oyun ayarları, modlar ve harita; oyun öncesinde katılımcıların isteğine göre düzenlenir.
  • FFA karşılaşmalarında diplomasi yapabilirsiniz. Saldırmazlık antlaşmaları, müttefiklik, ortak saldırılar vs. aşırıya kaçılmadığı sürece serbesttir.
  • Dileyenler etkinlik sırasında Strategyturk Discord Sunucusu ses kanallarını kullanabilir.
Ara
Katılıyorum.

https://steamcommunity.com/id/reddga/
tTRiYax.png
Ara
katılıyorum
€20
Ara
https://store.steampowered.com/app/93311...e_Edition/

Oyunun ücretsiz versiyonu çıktı. Kısıtlı özelliklere sahip ama multiplayer oynanabiliyor. Oyuna sahip olmayanlar bununla etkinliğe katılabilir.
tTRiYax.png
Ara
Görsel
Görsel

Az önce @Athule ile oynadığımız oyundan.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Şimdi @Aiakos ile 1 el girdik. Bir ara kaybettik diyordum ama sonra güzel döndürdük.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
933110_20230814113922_1.png

Dün @Athule ile beraber oynadığımız oyundan. Trading Postlar'ı erkenden kaptırınca karşıdaki Osmanlı'yı durduramadık.
tTRiYax.png
Ara
Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Dünden. İlk defa bu kadar çok Outpost dikerek baskı kuran gördüm. Yerimden kımıldayamadım.
tTRiYax.png
Ara
Önce reddga sonra ben yıkıldık. Sırayla Aiakos'un topraklarına göç ettik. Sevgili Aiakos'a misafirperverliği için teşekkür ediyorum.
[+] 2 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.