[MP] AoE4 - Multiplayer: Kasım 2022

Etkinlik Düzeni
  • GM: @Athule
  • Oyun Günleri: Cuma
  • Başlangıç Saati: 21.00
Etkinlik İşleyişi
  • Etkinliğe başvuru için katılıyorum yazmanız ve lobi davetleri için Age of Empires 4 nickinizi paylaşmanız yeterlidir.
  • AoE4 cross-play desteklidir. İster Xbox ister Steam isterseniz de diğer platformlardan katılabilirsiniz.
  • Oyun ayarları, modlar ve harita; oyun öncesinde katılımcıların isteğine göre düzenlenir.
  • FFA karşılaşmalarında diplomasi yapabilirsiniz. Saldırmazlık antlaşmaları, müttefiklik, ortak saldırılar vs. aşırıya kaçılmadığı sürece serbesttir.
  • Dileyenler etkinlik sırasında Strategyturk Discord Sunucusu ses kanallarını kullanılabilir.

Rekortmenler

Eylül ayı etkinliğinin rekor sahipleri aşağıda listelenmiştir. Eylül Etkinliğinin bitiminde rekoru elinde bulunduran kişiler rekorlar kitabına girmeye hak kazanacak. Her oyun gününün ardından eldeki verilere göre rekor tablosu güncellenecek.

p8pZGm.png
Temel Rekorlar
  • En Yüksek Toplam Puan:
  • En Yüksek Askeri Puan:
  • En Yüksek Ekonomi Puanı:
  • En Yüksek Teknoloji Puanı:
  • En Yüksek Toplum Puanı:

p8pZGm.png
Askeri Rekorlar
  • Öldürülen En Çok Birim:
  • Kaybedilen En Az Birim:
  • Yıkılan Bina:
  • Kaybedilen En Az Bina:
  • En Kalabalık Ordu:

p8pZGm.png
Ekonomik Rekorlar
  • Toplanan Yiyecek:
  • Toplanan Odun:
  • Toplanan Taş:
  • Toplanan Altın:

p8pZGm.png
Teknoloji Rekorları
  • 2. Çağ'a Geçiş Süresi:
  • 3. Çağ'a Geçiş Süresi:
  • 4. Çağ'a Geçiş Süresi:
  • Keşfedilen Harita Yüzdesi:
  • Araştırma Sayısı:
  • Araştırma Yüzdesi:

p8pZGm.png
Toplum Rekorları
  • Ele Geçirilen Kadim Eser:
  • En Çok Köylü:
  • Ortalama Boştaki Köylü Süresi:
  • Ortalama Birim Ömrü:
Ara
Katıldım.
Ara
Katılıyorum
€20
Ara
Ara
katılıyorum
Ara
Güzel etkinlikti. Tabi AoE 2 bolca oynadığımız için buna çok vakit ayıramadık. Bir dahaki etkinlikte görüşmek üzere.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.