[MP] AoM - Multiplayer: Haziran 2018
Bu ilk oyun. 3v3 atıyorduk. Açıkçası bayağı geriye düşmüştük. 3ümüz de titan çıkarıyorduk ki dış mihraklar oyunu lagladı. Biz de oyundan çıktık.

ff0j0sc9dcqfnx9zg.jpg

Bu da 2. oyun. Yine 3v3. Ortada deniz olması bizim yaşama süremizi bayağı uzattı. Önce denizi kaybettik. Sonra geri kazandık falan derken benim dikkatsizliğim sonucu rakip çıkartma yaptı. Sonrası geldi zaten. 

npftzixbusdx7zszg.jpg
Ara
00.10 gibi oda kuruluyor.

Oda adı Strategyturk Aom Haziran Multiplayer Etkinliği
Şifre : st
Ara
Geldim.
Duman - Ben - Finrod vs Zender - Üstat Justicar - Ayro savaştık.

Sıkışan oyunu çözmek için wonder diktim. Etrafına da bina spamlamayı düşündüm ama ilerleyen dakikalarda çok da etkili olmadığını farkettim.

tuvjdmqhahg34j3zg.jpg
22yb3zbtffb1darzg.jpg
5z4ln46br7mdxm8zg.jpg

Ateşkes ile 1 dakika daha uzatabildim ama yetmedi açıkçası.

zfnr6pnthmbeolwzg.jpg
9k7cf0prq0lyqc9zg.jpg

Oyun sonunda Duman'ın Titan Ayro'nun Wonderı yıkma eşiğine geldi ama yıkamadan öldü.

h8d3h4atb7z25sszg.jpg
3g2o0oiaq21oi3wzg.jpg

Sonrasında kalan askerler Wonder'ı yıktı ama üstünlüğü zaten ele geçirmişti rakip. Tebrik ederiz. Güzel oyundu.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu arkadaşlar. 00.30 gibi başlarız muhtemelen. Gelecek olan varsa bekleyebiliriz.

Oda adı StrategyTurk Aom Haziran Multiplayer Etkinliği
Şifre : st
Ara
Sağlam bir dayak yiyordum. TC falan kalmadı. Pes edip çıkmak üzereyken gelen yardımlar sonrasında köşede 5-10 işçi ile devam ederek zafere ulaştık.
Ara
Oyuna gelen var mı bu akşam?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.