Civilization V - Multiplayer Görsel Paylaşım
civ5.png

Arkadaşlarınızla oynadığınız multiplayer etkinliklerinden çeşitli görselleri bu konu altında paylaşabilirsiniz.
@Blackwhist @Redtay ve ben bir multi serisi oynuyoruz.5 de aimiz var...bir görsel paylaşayım.. devam edersek devamı gelecek..

WYNNkL.jpg

medeniyet olarak mayaları seçtim. mayalardan oyundaki yeri hakkında biraz bahsedeyim.erken dönemin kültür din ve bilim anlamında avantajlı br ülkesi mayalar.
shrine yerine kurdukları özel binası pyramid , shrinenin sağladığı +1 faith yerine +2 faith ve+ 2 science getiriyor. bu da bir miktar avantaj olarak size dönüyor.ayrıca hızlıca teoloji keşfedilirse , oyundaki takvime göre her 394 yılda bir great person hediyesi oluyor. bu da yine hızlıca din kurmanızı sağlıyor.kurmuşsanız reforme etme şansınız oluyor. isterseniz bunu great artist musician veya writer olarak değerlendirebilir, erkendne turizm de kasabilirsiniz..

kısacası oyunun erken döneminin önemli medeniyeti olan mayalar sayesinde şuanda öne geçmiş durumdayız.

mayaların özel askeri hiçbir treknolojik glişme istemeyen atlatistler, pek bir işlevi olmasa da erken dönemde okçular yerine kullanılabilen birimler..

bu arada redtay osmanlıyı aldı. blackwhist neydi unuttum :D hala da keşfedemedim kendisini :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 3 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Blackwhist Brezilya almıştı. Keyifli gidiyor oyun :).
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Multiplayer etkinlikleri görmek dileğiyle.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Çölde Brezilya bir sarıyor sormayın  :/
[+] 2 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılım olursa strategyturk civ5 multiplayerı güzel olur.
Ara
Katılımdan ziyade "kanka" olayı olmayacak bir mp güzel olur.
Ara
gün sonu multimizin ss i..

godAdN.jpg

yalniz oyuna barbarlari koymamakla hata ettik ..ayrca arazi buyuk, ai devletleri feci sehir kuruyolar.. en son 2 ayri devlette 12 şer sehir saydim. bu oyun sonuna doğru 30 u zorlarlar demek :D ekonomileri ise iflas hepsinin :D allah yardımcımız olsun :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Civ 5 indirme vakti geldi.
Ara
CIV 5 multiplayer oynamak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Günde 5 6 saat oynarım  (I) http://steamcommunity.com/id/atakan233/
Ara
Toplu bir halde oynayabiliriz. Zaten 3 kişi oynuyormuş. Atakanla ben de 2 kişi ederiz. @Duman bey gelebilirse 6 oluruz. İki kişi daha bulur oynarız aslında iyi olur. MP acığını durdurur bu forumdaki. @Redtay @Atakan @Leon @jax61 @Blackwhist
[+] 3 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Saatler uyarsa ben de katılmak isterim oyuna. Civ5 şuana kadar pek fazla oynamadım ama eskiden civ2 oynardım oyunu genel hatlarıyla biliyorum geri kalan detayları da oynaya oynaya öğreneceğim artık  ;)
Ara
bi ayarlama yapıp oynayalım arkadaşlar ..güzel olur..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Konu açmaya yetecek katılım var gibi duruyor, bir konu hazırlayın o etkinliğin duyurusunu geçerim ekstra kişiler gelebilir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oyuna katılacaklardan upload hızı yüksek olan ve fiber kullanan var mı?
Ara
Ben gelirim tüm dlcler herkeste var mı ?
Ara
Bende var.
Ara
Bende de var.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
[+] 1 üye Ahrep nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tüm DLC' ler bende de var fiber nette var
Ara
Buraya geçelim : http://forum.strategyturk.com/konu-mp-ci...-agustos-i
Burası görsel paylaşım konusu.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.