[MP] Civ6 - Multiplayer: Ocak 2018
Bu hafta memlekette olduğum için mpyi kuramayacağım. Gönüllü bir host varsa bu haftaki mpyi hostlayabilir.
Sic Parvis Magna
Ara
Kimse kurmazsa ben kurarım yarın.
Bu akşam etkinliğe gelecekler konuda yazsın ona göre yeni oyun mu yoksa önceki save mi oyun öncesi kararlaştırmış olalım. Yeni oyun dersek yeni konuya geçeceğiz Şubat etkinlikleri için.
Bu gün katılım sağlayamayacağımı belirtmek isterim.
WhaW8Am.gif
Ara
zamanim olursa gelebilirim, tamamen duruma bagli. gecen hafta da oyle demistim gelemedim.
Ara
Bugün ben de katılım sağlayamayacağım.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Bugün katılamayacağım.
Ara
4 kişi olsak bile kurarım Civ6, oyuncular ona göre katılıp katılmayacağını belirtsin, önceki mpdekilerden çok kişi eksikse yeni save açacağız.
Memleketteki internet yetmezliği ve ev içi meşguliyetim dolayısıyla bugün katılamayacağım. Önümüzdeki 8 haftanın muhtelemen 7-8inde müsait olurum.
Sic Parvis Magna
Ara
Yokum.
Ara
Kuramıyoruz öyleyse bu hafta.
yazik oldu
Ara
üzülerek katılamıyacağımı söylüyorum işlerim çıktı haftaya girebilirim ama sorun çıkmaz büyük ihtimal @Duman
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.