[MP] Civ6 - Multiplayer: Şubat 2019
Ben gelemeyebilirim pek müsait değilim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Maalesef bugün katılım sağlayamayacağım. Geri kalan herkese iyi oyunlar diliyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katilmayacagim, size iyi oyunlar.
Ara
kimse katılmazsa oyun da olmaz. demek ki bugün oyun kurulmayacak.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Oyuncu gerekirse eğlencesine katılmaya çalışabilirim.
kuruldu mu .kurulduysa bir bakalım oyuncu sayısına
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Oda kuruldu.
hby6qc.gif
Ara
Geliyorum.
Screenshot_15.jpg

İyi oyundu. Nasıl garip bir map seçtilerse ben aynı sessionda olduğumuzdan şüphe etmeye başlamıştım. İlk 60 tur falan barbarlardan kafamı kaldıramadım ama sonrasında işleri yoluna koydum. Garip bi map.
Sic Parvis Magna
Ara
savaşmayıp kültür gittiğim oyunda tüm arkadaşlar savaşmayı tercih ettiler sağolsunlar :)

oXd8YQ.jpg

erken çıkan yafesin yapay zekası şehrimizi zapt etti..

nQbm55.jpg

v6a8Qm.jpg

izole kalınca ve savaşmayınca herşeyde birinci sıraya yerleştik de ne oldu sonunda
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
20190209001234_1.jpg

Atalarımızın topraklarını savunduk, bölgemize ilerleyen Fransızların 2 şehrini kül ettik. Paris'i Almanlara hediye edecekken Almanlar Fransızlara yardım etmeyi tercih etti, ardından Fransızlar tarafından sırtından vurulup şehirlerini kaybettiler.
3 ülkenin izcileri kimin daha agresif olduğunu tartışıyor.

unknown.png

City of the World's Desire

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 4 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kıtamızı siyah ırka karşı kurtardık ancak çok kısa sürede kurtardığımız Fransızlar bizi arkamızdan vurarak şehirlerimizi istila ettiler. Bugünde bir Polonya olmak nasıl hissettirirmiş anladık. Yenilsekte yaptığımızdan pişman değiliz. Çok yaşa beyaz ırk.
Ara
Musatim atacak atabiliriz az cok kisi farketmez. Az kisi daha hizli bile ilerleriz.
Ara
Yeni acilacak oyun var mi ben de katilmak isterim rise and fall ek paketi ve birkac irk ve seneryo dlc si var gathering storems henuz almadim
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.