[MP] Civ6 - Multiplayer: Temmuz 2021
PQb2v6.png

Civilization VI - Temmuz 2021 Etkinliği

Etkinliğin başlayabilmesi için en az dört oyuncunun katılması gerekmektedir. Eğer dört kişiden az olursak isteğe bağlı olarak Pirates gibi multiplayer senaryoları deneyebiliriz yada imposible save gibi hotseat tadında bir oyun kurabiliriz. Katılmak için yorumlara katılıyorum yazın ve haftasonu hangi gün uygun olduğunuzu belirtin. Oyun ayarları ile ilgili fikirlerinizi de yorumlara ekleyebilirsiniz. Oyun hızı, haritası, tur süresi ve tur modu ile ilgili ayarlar katılımcıların tercihine göre değişebilir. Bu etkinliğe katılabilmeniz için Gathering Storm ek paketine sahip olmanız gerekmektedir.

Etkinlik Günü: (Cumartesi-Pazar)
Etkinlik Saati: (12:30-16:30)
Oyun hızı: Online (Yaklaşık 3 oturumda sona eriyor.)
Oyun haritası: Seven Seas (Diğer seçeneklere bakabilmeniz için alta koyuyorum.)
Tur süresi: Dynamic turn timer (Ayrıca tur süresini ayarlayan bir mod kullanabiliriz.)
Tur modu:  Dynamic (Barış dönemi tüm oyuncular aynı anda, savaş dönemi savaşan oyuncular kendi sırasında oynuyor.)
Başlangıç konumunu ve kaynakları dengelemek için bazı modlar kullanabiliriz lobiye katıldığınızda eksik olan modlar otomatik indirilecektir. Geri kalan tüm ayarlar standart olacak. Fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin

Etkinlik sırasında sizi oyuna davet edebilmem için katılıyorum yazdıktan sonra steam üzerinden beni ekleyin.

Bu ay içerisinde yapılan multiplayer etkinliklerine dair iletiler, paylaşımlar ve sohbet bu konu altında yer alır.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Yetersiz katılımdan ötürü etkinlik kapatılmıştır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.