[MP] CK2 - Multiplayer: Ağustos 2019
Bu arada oyundan edinilen tecrübeler doğrultusunda sonraki etkinlikte düşünülebilecek kural önerilerinde bulunmayı ihmal etmeyelim. Örneğin sadece katoliklerin olduğu etkinlik yapıldığında katolik oyuncuların sonradan başka dine geçmesi yasaklanabilir - eğer haksız kazanç elde edildiği düşünülüyorsa.
(24-08-2019, 01:49)Mabella : Tahtı geri almadın. Ben acıyıp geri verdim sana

Pah. Bağımsız Frisya krallığı tacını giymek için Paris'in barbarlarına mı hesap soracağım?

Sunset Invasion gibi oyunu kıran şeylerin oyuna dahil edilmemesi en doğrusu bence.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sunset kırıyorsa Selçuklu/Moğollar da kırıyor. Ben Aztek'e "tarihdışı" diye farklı muamele yapılmasını isabetli bulmuyorum. Satanist tarikatına girip, İskoçya'da haşhaşi oluyorsan batıdan Aztekler de gelebilir. Oyundan komple "tarihsellik dışı" meseleleri şeyleri yasaklayalım diyorsak başka.
@Duman "Sunset Invasion gibi oyunu kıran şeylerin"... Genel olarak oyunda dengesizliğe neden olacak her şey kapatılsın.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Şehir dışında olduğumdan dolayı katılamıyorum maalesef. İsteye Brandenburg düklüğünü alabilir.
hby6qc.gif
Ara
Yeni oyuncuları bekliyoruz.
Ara
Oda kuruldu: 90128690881526794
Şifre: st
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Yedek olarak vs. gelebilirim bugün.
Ara
20190831005743_1.jpg20190831005729_1.jpg
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
242.jpg
2145.jpg     21456.jpg
[+] 3 üye brk007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğlenceli bir oyun oldu benim adıma. Oyunda çok çok az şey bildiğim için daha hareketsiz bir oyun bekliyordum ama CK2 gerçekten güzel bir oyun. Sürekli eventler geldi hareketli bir oyun oldu. Ama katolik olmadan önce doğan çocuklar varis oldukları için sürekli aztek dininde kaldım ve en son haçlı yiyerek game overlandım. Güzel bir deneyimdi.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanıyorum dünkü oyunun ardından sonlandırıyoruz etkinliği, 936 ila 1142 tarihleri arasında 206 sene oynadık 4 oyun günü içerisinde. Yayınla birlikte diğer etkinlik yayınlarından artılarıyla eksileriyle çeşitli farklılıkları oldu, bahsettiğim gibi bu zamana kadar CK2 etkinliklerinin yayınlanmamasının kendince haklı sebepleri vardı, bir deneyelim nasıl olacak dedik ve denedik. Ben elimden geldiğince oyunu anlatarak oynamaya çalıştım, ancak CK2'nin doğası kimi zaman buna da pek müsaade etmedi 20 yaşında kanser olduk gameover yedik vesaire.

Genel olarak güzel ve farklı bir oyun oldu, katılımcılara tekrardan teşekkürler.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.