[MP] CK3 - Britanya Multiplayer: Mart 2024
(02-04-2024, 18:16)Duman : Çeviri çıktı, bu etkinliği normal etkinlik olarak yapacağız. Bu Cuma başlıyoruz, katılımcıları bekleriz.

Konsept hakkında biraz bilgi verebilir misin Duman reis.

Başlangıç tarihi ne olacak?
Bir önceki multideki gibi özel yapılmış karakterler ve ülkeler mi olacak yoksa historical mi?

Kendi görüşüm olarak 867 başlangıçlarda vikinglerin askeri olarak aşırı güçlü olması multideki dengeyi bozabilir, 1066 daha istikrarlı ve dengeli.
Ara
@Duman bugün etkinlik olacak mı? Olmayacağı zaman önceden haber verirseniz seviniriz. Kaç seferdir saatlerce sizden cevap bekledik.
Ara
İlk oyun günü bugün.

(03-04-2024, 09:45)4S0S :
(02-04-2024, 18:16)Duman : Çeviri çıktı, bu etkinliği normal etkinlik olarak yapacağız. Bu Cuma başlıyoruz, katılımcıları bekleriz.

Konsept hakkında biraz bilgi verebilir misin Duman reis.

Başlangıç tarihi ne olacak?
Bir önceki multideki gibi özel yapılmış karakterler ve ülkeler mi olacak yoksa historical mi?

Kendi görüşüm olarak 867 başlangıçlarda vikinglerin askeri olarak aşırı güçlü olması multideki dengeyi bozabilir, 1066 daha istikrarlı ve dengeli.

Shattered + Historical + 867
Katılıyorum
Ara
Oda kuruldu.

ID: cb6d9ae8-606c-4ad6-8898-c3f6109b31ac.nakama-1
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Oda kuruldu.

ID: adf33063-daaf-4fc1-9271-2fd603174c0a.nakama-1
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Yayındayız: https://www.twitch.tv/strategyturk
Dünkü oyun için herkese teşekkürler. Bir süredir forumda katıldığım ilk etkinlikti. Çok keyif aldım.

Bu cuma, cumartesi ve pazar günleri şehir dışında olacağımdan katılamayacağım. Ben yokken yerime geçmek isteyen olursa buyurabilir.
Ara
Son oyun gününde boş yerler olduğunu söylemiştiniz. Hala o boş yerler dolmadıysa etkinliğe katılmak isterim.
Ara
Oda kuruldu: 0cb2c6e4-c8c3-4c7b-8aa2-31d67204ccf6.nakama-0

Yayın: https://www.twitch.tv/strategyturk
Aşağıdaki zatı gördüğünüz yerde Berkeley hanesine bildirmenizi istiyorum:

6ICNeU3.png
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.