[MP] CK3 - Multiplayer: Kasım 2020
20201120212723_1.jpg
Ara
Kural önerisi : Varisi Kral veya İmparator olan Kont ve Dük devletler seçilmesin.
giphy.gif
[+] 1 üye Dreamerscream nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Yarın devam ediyoruz. Yeni katılanları bekleriz.

İlk oyun günü @diediebydie yaptığı etik dışı hamleler için uyarı almıştır.

Kalan oyun günlerinin keyifli geçmesi açısından, plot ile bir oyuncuya suikast yapma kural dışıdır.

Oyun pek stabil olmamasından sebep oyun esnasında düşenlerden ricam kafalarına göre hotjoin yapmamalarıdır. Toplu hotjoin yapılacaktır.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gün etkinliğe katılmadan önce herkesin chat modunu kaldırması gerekmektedir.
Ara
Henüz multiplayer modu stabil olmadığından bu etkinlikten çekilme kararı aldım. Birkaç ay sonra eğer multiplayerda gelişme görürsem tekrar katılmak isterim. Katılan arkadaşlara iyi oyunlar diliyorum.
Vir sapit qui pauca loquitur
[+] 1 üye Emirhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuruldu: 62acd03c-2a8f-46cf-bb79-eaa9e30362d4.nakama-0
Ara
2 oyun günüdür yaşadığım teknik aksaklıklardan dolayı etkinlikten çekilmek durumundayım. Oynayan herkese iyi eğlenceler.
IbnE9P2.gif
Ara
Rehost: b2e66877-3853-4e16-8694-ff7c2d680b5a.nakama-1
Ara
Paradox'un sunduğu serverlara bağlantı kurulamamasından ötürü bu günlük bitiriyoruz.
Ara
Kimse Tanrının kudretini sınamasın.

1.png
2.png
unknown.png
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün herşeye rağmen iyi ilerledik ilk haçlı seferimizi düzenledik ve bu daha başlangıç.
Ara
20201127212439_1.jpg
Ara
(28-11-2020, 00:35)Voidian : Kimse Tanrının kudretini sınamasın.

Gün bitmeden kudüsü geri almanın ve katolik inancını benimseyenlerin büyük bir çoğunluğunu geri evlerine yolladığımızı mutluluk duyuruyoruz.
Bir dahaki haçlı seferinde eğer kazanırsanız demografik yapıyı değiştirmemeniz dileklerimizle.
Barış antlaşmasına ilişkin bir video ekte yer almaktadır.(harita görüntüsünü alamadım :( )
[+] 1 üye diediebydie nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
multi oynamak istiyen varsa oynuyabiliriz
Ara
katılıyorum oyunu kaldırırsa bilgisayar geleceğim inşallah(kaldırmadı gelemiyorum)
€20
Ara
İş ile ilgili sorunlardan ötürü etkinliğe devam edemeyeceğim.
Ara
(04-12-2020, 13:34)Rzenma : İş ile ilgili sorunlardan ötürü etkinliğe devam edemeyeceğim.
Rzenma sizin için uygunsa bohemyayı alabilirmiyim?
Ara
Ck3 etkinlikleri stabil hale gelene kadar katılmayacağım. İsteyen mısıra geçebilir
omnia fui et nihil expedit
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.