[MP] Empire - Multiplayer Campaign: Nisan 2018
ETW multi campaign oynamak isteyenler varsa oynayabiliriz. bunun için beta key e sahip olmanız gerekiyor.
Ara
Beta keye nasıl erişiyoruz ?
Ara
uzun süredir erişimi yok malesef.
Ara
Böyle bir özellik yapıldı da betadan çıkmadı mı yoksa yeni bir şey mi?
Oyun ilk yayınlandığında MP campaign yoktu. Napolyon çıkmadan önce test amaçlı beta campaign yaptılar etw için ve güncellemenin içerisine eklediler. Ve key olarak dağıttılar . O beta keyler de steam e ürün kodu olarak giriliyor ve o özellik aktif oluyor. bildiğiniz üzere NTW için ise bu özellik mevcut . ETW nin içerisinde olan bir özellik ama keysiz aktif görünmüyor.
Ara
(10-04-2018, 17:02)Duman : Böyle bir özellik yapıldı da betadan çıkmadı mı yoksa yeni bir şey mi?
Yeni bişey değil.Ben keyi 18 Kasım 2013 te almışım mesela ve o zamanlarda bile dağıtım sürekli değildi ara ara yapılıyodu. Uzun süre önce tamamen durduruldu diye biliyorum. Zaten lobide kolay kolay oyuncu bulunmuyor çoğu kişide bu key olmadığı için.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.