[MP] EU4 - Alternatif Multiplayer: Haziran 2019
Bohemya'nın attığı para yüzünden Perslere yenildik. Bu kural tanımazlığa karşı yaptırım talep ediyorum.
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2. uyarıda zaten atılmayacakmı bu adam...
Ara
Temelde sağlık sorunları olmak üzere bi çok problemden dolayı akşamları belirli saatlerde bilgisayar başında olmam imkansızlaştı, bu sebepten etkinliğe devam edemeyeceğim, GM'in uygun gördüğü birisi memlüğe devam edebilir, herkese iyi eğlenceler.
Ara
Memluk ben geçebilirim...
Ara
6-Oyuncular bir başka oyuncuyla savaşta olan ülkeyle sonradan müttefik olamaz, o ülkeden savaş tehditiyle toprak alamaz.

bu maddeye ters hareket etti burgndy bohemya hatırlarsanız burgndy benle muttefık bozdu ardından bohemya savas acdı bana ve o an muttefık oldular barışa zorlayacak ülkeleride frenlediler kural ihlali degilmi bu ???
Ara
(06-07-2019, 01:05)alemdarpasa : 6-Oyuncular bir başka oyuncuyla savaşta olan ülkeyle sonradan müttefik olamaz, o ülkeden savaş tehditiyle toprak alamaz.

bu maddeye ters hareket etti  burgndy bohemya  hatırlarsanız  burgndy benle muttefık bozdu ardından bohemya savas acdı bana  ve o an   muttefık oldular    barışa  zorlayacak ülkeleride frenlediler  kural ihlali degilmi bu ???

Düzeltmek isterim, daha savaş başlamadan Bohemia ile müttefik oldum. Sonrasında Hamburg ile müttefik bozdum ve Bohemia savaş açtı. Bunların hepsi bu sırayla, saniyeler içinde oldu. Ek olarak savaşa dahil olmadım.
giphy.gif
[+] 1 üye MSekmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
savaş açtıktan sonra müttefik oldun adamla saniyeler içinde olması benim yeni müttefik almamam için yaptıgınız bir ihanet şebekesi.
Ara
Oradaki "ülke" yapay zeka ülkeleri ifade ediyor, oyuncu ülkeleri için cümlede direkt "oyuncular/oyuncu" tabirleri kullanıldığı görülebilir. Bir oyuncunun savaş açtığı ülkeye sonradan ally atarak ona karşı savaşa girmeyi engellemeye yönelik bir kural.
18 devolpmente oyuna başlayıp sürekli human player warnediyle savaşlarıyla yıpranmadık birde discorddan kanka gameleriyle ugraştık. bu kadarıda çocuk eglendirmek olur benim için her seride gelip emek verip brişeyler yapmaya çalışıyoruz bundan sonra stres yapamam hamburgu yutuup oyunlarını oynasınlar koaly gelsin size gürcistan bile bana cephe alıyorsa daha ne diiym artık...
Ara
Oda kuruldu, şifre st
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
bugünlük yedek olarak gelebilirim.uygun ülke varsa.
Ara
ben gelebilir miyim fwzy ismim
Ara
Merhabalar, forumunuzda da yeniyim fakat; multiplayer etkinliğine katılmak istedim. Şuan Pers ve Memlük devletleri boşmuş ve memlüğün boşluğu kalıcı imiş. Bu sebeple eğer mümkün ise Memlük devleti ile oyuna katılmak isterim. Oyun saatim az fakat çok video izlediğim için EU4 hakkında fazla bilgim var diyebilirim. İstenen bilgilerimi paylaşayım:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198874285470

30 Saat

İstenen devletler: Şuan hangilerinin boş olduğunu bilmiyorum ama istediğim devlet Memlük. Eğer bu mümkün değilse de herhangi bir uygun boş devleti almak isterim.
Ara
1166 Saat
Boşta neresi varsa geçerim.

gelemiyorum
Ara
Birileri Third Rome'u arıyorsa, o biziz. 

nbL5QV.jpg

Ara
Korea.png

K O R E

Hedeflerimize yavas yavas ulasiyoruz. 

kore.png
Ara
1630 Dünya Haritası

1630_Dunya_Haritas.png
Ara
yavaş yavaş etrafımı saran devletlere sesleniyorum i dont wanna die kıymayın bana dost olabilirik 

IroquoisFlag_web_m.jpg?v=1502992713
€20
Ara
1630 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1630.png

İttifak Limiti %14
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.