[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2015
Hmm.

Fire Prensipleri geçemiyor sanırım.
image.png?fsize=60&font=CW_BANDY.TTF&tex...on_size=48

PonJ0Q.jpg

DİN : TENGRİZM (GÖK TANRICILIK)

YÖNETİM BİÇİMİ : FEODAL MONARŞİ

KÜLTÜR : Türkleşmiş Moğol (ASİAN)

TEKNOLOJİ : WESTERN

image.png?fsize=60&font=Air.ttf&text=VAA...on_size=48

Xo9R0R.png
Ara
Oldu ben kapıyı kitleyip ülkenin anahtarını da sana bırakayım hahahaha
n20GdM.png
Ara
Bunu zevk için yaptım :) Müttefikimde olabilirsin yani özelde konuşuruz :) Senin topraklarını kattığım yerler açık olan yani ata toprakları. oralar sembolik.
Ara
Hadi bakalım. Moğol belası sardı başımızı :P
n20GdM.png
Ara
hahaha :P
Ara
Büyük Yorkland Dükalığı 

5kL1aq.jpg

rVODXB.png

VLr7zq.png

(Bordo : Başlangıçta Sahip Olunan Topraklar.
Kırmızı : Sonradan Ele Geçirilmiş Topraklar .
Pembe : Ele Geçirilmek İçin Hedef Olan Topraklar . 
Sarı : Britanya'nın Viking Ve Briton kavimlerin tarafından işgal edilmesinden sonra K
kaybedilen Topraklar

Amaç : Tüm Britanya Adasının siyasi birliğini sağlamak  . Yaşam kalitesini ,  halk zenginliği ve üretimi dünya çapında geliştirmek .  Ve son olarak adamızı savunup etrafındaki tehditleri gerekirse savaşarak , çoğunlukla dostane ilişkiler kurarak durdurmak .

Politika : Yönetim ve Diplomasi dayalı , Militarizm az . 

Müttefikler : Gwynedd Dükalığı , Utrech Dükalığı 

Düşmanlar : Meath , Vikingler , Britonlar 

Alıntı:Bana bir mesaj iletmek isteyenler bu konuyu kullanarak hükümdar ağzından yazsınlar . Eğer hükümdar ağzından (RP) yazamıyorsa bana öm. atabilir .
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Batılı Western Devlet kurmak istiyenlerin dikkatine etrafınız karanlık oluyor ve kolay kolay hatta neredeyse hiç açılmıyor sadece topraklarınız var bazen komşular az gözüküyor kolonileşmiyecek sakin olmanyan yerlerde dikkat edin aynı zamanda normal western yerleri görüyorsunuz o sınıra kadar yapmanız yararınıza
Ara
(16-08-2015, 21:31)Turkhani : Batıda Western Devlet kurmak istiyenlerin dikkatine etrafınız karanlık oluyor ve kolay kolay hatta neredeyse hiç açılmıyor sadece topraklarınız var bazen komşular az gözüküyor kolonileşmiyecek sakin olmanyan yerlerde dikkat edin aynı zamanda normal western yerleri görüyorsunuz o sınıra kadar yapmanız yararınıza

Doğu demek istedin herhalde ?
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Carpatia
4k1Jl7.jpg
Başkent:Gröz
Köken:Zamanla Birleşen Macar Avusturya Halkı
Kültür:Magyar
Din:Katolik

gA21XN.jpg

Ara
QlvjPg.jpg
Büyük Parthia İmparatorluğu
Başkent: Kahketi
Kültür: Persian
Din: Şii
Ara
farslar ....
Ara
Adam komple İran ile başlıyor, yönetim göreve. :)
G0kMNN.png
Ara
Parthia ülke olarak adı gibi büyük olmuş. Ama toprakları daha önce seçilen İlkhanate ile çok dip dibe olmuş sanki.
Ara
sıkıntı yok beyler :P kağanıma güvenim tam
Ara
Bir persia nın olması gerekiyordu zaten :D Artık kim kazanır izleyeceğiz .
Ara
çok toprak almış tech-yönetim işini safsataya bırakmış heralde :)
[+] 1 üye LABO™ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
200 puanı nasıl harcayacağı oyuncunun kendi inisiyatifinde, isteyen tüm puanı toprağa yatırabilir isteyen tek toprak olup tüm puanı idealara da yatırabilir, şuan tecrübemiz olmadığı için buna has bir kural koymak için erken.
mz4m7Y.png
7b75MP.png
[+] 2 üye LABO™ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
JANDARIDS
Candaroğulları / İsfendiyaroğulları

Bayrağımızın anlamı ;

Cennet Havamız Cennet Denizimiz Cennet Toprağımız 
Ve
Özgürlük Sembolü Atımız

L4ZmM0.jpg

Soylu Cumhuriyetimizin Lideri ;

Vezir Tolga İsfendiyaroğlu

DRBZ51.jpg

Cennet Vatanımızın aziz milleti , Karadeniz sahili boyunca Türk kültürüyle yoğrulmuş ve Sünni İslam'a inanmıştır. Beyliğimizin büyümesi sonucu idari işlerini kolaylaştırmak için halkımızında yönetimde payının olması gerektiğini düşünerek Candaroğulları Cumhuriyetini ilan ettik. Cumhuriyetimizin en önemli oluşumu ordumuzdur.  Karada ve Denizde hiç usanmadan bıkmadan mücadelelere hazır , adeta tek yumruk olmuş bir vatanın evlatları olarak bu cennet topraklara sahip çıkacağımıza , Vezirimiz Tolga'nın da önderliğine biat edeceğimize and içiyoruz.

LOKASYONUMUZ ;

rV6n4a.jpg

Peki Candaroğulları bu kadar güçlü kılan nedir?

1 - Güçlü Ordu-Millet anlayışı       2 - Güçlü Donanma       3 - Güçlü İnanış yapısı

Peki Candaroğulları nasıl bir politika izleyecek?

Cevap ;

0ky3BD.jpg

Vadedilmiş Topraklar ;

Ylq0al.png
(Vadedilmiş Topraklar)
(Tartışmalı Topraklar)
n20GdM.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.