[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2015
(18-08-2015, 10:49)ergunokaan :
(18-08-2015, 10:32)Duman :
(18-08-2015, 09:17)ergunokaan : Hocam 6. sayfada sormuştum yine sorayım ben :3 Şimdi ben sonraki etkinliğe katılabilir miyim ? bu oyuna yani
Eğer katılırsam 100-150 civarı puanlarla başlıycam galiba açıklığa kavuşursa sevinirim ve katılabilir miyim tabi :D

Katilabilirsin tabi.

Hocam peki 150 puanlı bir ülke mi kurayım 200 mü ?
İlk katılım 200.
Yıkıldıktan sonra 150-100-50 şeklinde azalarak gider.
Avrupa´ya yayılma nedeni Western´lik olabilir ki oyunun en saçma şeyi şu batılaşma saçmalığı.Her şeyinle batılaşıyorsun eline ne geçiyor 2-3 decision techte hızlanıyorsun.Onu geçtim teknoloji için rönesansa ihtiyaç var sanki çok saçma bir sistem.
Ara
Bu arada YENİ KURAL

- Oyun esnasında oyuncuların davranışları, yaptıkları olası kural ihlalleriyle ilgili genelden veya özelden oyunun yöneticisine yazmak bundan böyle yasak. Eğer şüphelendiğiniz, şikayetçi olduğunuz bir durum varsa oyun sonrası bana bildirebilirsiniz veya bu konuda yazabilirsiniz. Ancak oyun esnasında bu hareketi yapmayın.

Topu topu 2 saat oyun oynuyoruz onu da dün milletten gelen şikayetleri okumakla - şikayet edilen oyuncularla konuşmakla vs. geçirdim. Bundan böyle sistemi değiştiriyoruz. Oyun esnasında şikayet vs. yok.

Bu hareketi yapanlar şikayet ettikleri kişinin alacağı cezadan daha yüksek cezalar alabilir. (Perma-BAN)
(18-08-2015, 15:34)Duman :
(18-08-2015, 10:49)ergunokaan :
(18-08-2015, 10:32)Duman :
(18-08-2015, 09:17)ergunokaan : Hocam 6. sayfada sormuştum yine sorayım ben :3 Şimdi ben sonraki etkinliğe katılabilir miyim ? bu oyuna yani
Eğer katılırsam 100-150 civarı puanlarla başlıycam galiba açıklığa kavuşursa sevinirim ve katılabilir miyim tabi :D

Katilabilirsin tabi.

Hocam peki 150 puanlı bir ülke mi kurayım 200 mü ?
İlk katılım 200.
Yıkıldıktan sonra 150-100-50 şeklinde azalarak gider.

Hocam hiç yıkılmadım ilk defa katıldığım için 200 puan o zaman atıyorum ülkeyi
Ara
Atabilirsin.
Ülkemin ismi Branak ve hikayesi: Branak ülkesinin hikayesi kralına dayanır kralları çöküş döneminde olan Fransanın büyük baronlarından olan silah taciri Arthur Branak'tır.
Çıkan büyük isyanlarda silah satarak büyük para kaldıran Arthur bu dönemlerde çok zengin olup bölge haklını ikna etmiştir ve Branak ülkesini
gün yüzüne çıkarmıştır.

Din:Katolik
Kültür:Breton
Yönetim şekli:Despotic Monarchy
Teknoloji:Western

https://hizliresim.com/YlDa8D

YlDa8D.png
Ara
Bu bölgede ülke var.
Hocam ama o geçen 6. sayfada resimde yok gözüküyodu
Ara
Oyun odasından düştüğü için kuramadı ülkesini, rehostta kuracak o da senin gibi.
http://forum.strategyturk.com/showthread...06#pid2506
Ülkemin ismi Branak ve hikayesi: Branak ülkesinin hikayesi kralına dayanır kralları çöküş döneminde olan Fransanın büyük baronlarından olan silah taciri Arthur Branak'tır.
Çıkan büyük isyanlarda silah satarak büyük para kaldıran Arthur bu dönemlerde çok zengin olup bölge haklını ikna etmiştir ve Branak ülkesini
gün yüzüne çıkarmıştır.

Din: Katolik
Kültür: Breton
Yönetim şekli: Despotic Monarchy
Teknoloji: Western

5kgO4d
Ara
Katılım için ek paket imkanlarını host karşılıyor değil mi?
Ara
Evet, host hangi DLC'lere sahipse oyuncular da yararlanıyor.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tamamdır. O olayı biliyordum ama son dlc de kapattıklarını söylemişlerdi. İçim rahatladı.
Ara
Ben tüm DLC'lere sahip olduğum için yanlış biliyor da olabilirim.
G0kMNN.png
Ara
Doğru biliyorsun .
Ara
(18-08-2015, 17:25)Duman : Oyun odasından düştüğü için kuramadı ülkesini, rehostta kuracak o da senin gibi.

Bence tra daki diplomatı kaldır da birkaç toprak al o kadar kücücük ülke ile yaşama ihtimalin çok zayıf
(18-08-2015, 20:54)Fire :
(18-08-2015, 17:25)Duman : Oyun odasından düştüğü için kuramadı ülkesini, rehostta kuracak o da senin gibi.

Bence tra daki diplomatı kaldır da birkaç toprak al o kadar kücücük ülke ile yaşama ihtimalin çok zayıf
düzenledim hocam
Ara
Dünkü mp'ye benzer bir mp olursa bugunden sonra oyuna devam etmiyecegim, şimdiden belirteyim istedim.
A leader is a dealer in hope

Ara
kurulmuyormu ?
Ara
Kuruldu.

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.