[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2018
deccan bölgesinde oynamak istiyorum
[+] 1 üye Yano nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yabancılarla oynadıgım mplerde acayip bir kasma oluyor internetım çok yavaş ondan galiba beni çıkarabilirsiniz mısırdan
Ara
Şu ana kadar tercih edilen ve boş bölgelerin olduğu harita ilk iletiye eklendi.
Ara
Katılıyorum
Bölge:Güney Afrika
Başkent:Cape
Kültür:Khoisan
Teknoloji grubu:Western
Din: Shia
Devlet: Ottoman Government
Profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198097282523/

8zObEa.png

j6M2Jn.png
8zOb0Q.png
Ara
Bölge:Güney Almanya
Başkent Lİenz
Kültür:Avusturyalı
Teknolojigrubu:Western
Din KatolikaYv3qz.jpg
[+] 1 üye IbrahimPasha44 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@IbrahimPasha44 kardeşim italyadan toprak almışsın onu düzeltirsen güzel olur
Ara
Katılımlar devam ediyor mu ? Devam ediyorsa amerika kıtasındaki dev ve paun sınırı nedir ?
Ara
(04-09-2018, 12:02)etzel : @IbrahimPasha44 kardeşim italyadan toprak almışsın onu düzeltirsen güzel olur

italya büyük yer olmassa oyun başladığında yukarı kaydırırım burdakiler,in  yarısı iki üç yere dağılmış vaziyette
Ara
@ha2ry55 amerikadaki koloni bölgelerinde ülkeye suanlık izin vermiyoruz. katılım devam ediyor.

@IbrahimPasha44 kafkasyada değilmiydin sen? bölge mi değiştirdin ? ayrıca toprak alırken region harta moduna göre aliyoruz italaydan toprak alman mümkün değil.
Ara
Bölge : West Siberia
Başkent : Aksary
Kültür : Kazahk
Din : Tengri
Teknoloji Grubu : Muslim
Development Değeri : 92
Resimleri bir resim upload sitesine atamadığım için Steam ekran görüntülerime ekledim. Bu linken ulasabilirsiniz resimlere https://steamcommunity.com/profiles/76561198154064112/

Edit : Umarım uygun bir ülke olmuştur :)
Ara
Cidden istiodum ama pazartesi-persembe yogunlugunuza dayanamiyorum. Su rituelinizi hafifletin artik lutfen
Ara
(04-09-2018, 13:27)yafeshan : Cidden istiodum ama pazartesi-persembe yogunlugunuza dayanamiyorum. Su rituelinizi hafifletin artik lutfen

gün sayısımı yoksa oyun saatleri mini mi fazla buluyorsun?
Ara
Gun sayisi
Ara
4-5 ay boyunca ayni save i oynayabileceksen haftada tek gun yapalim yafes.
Ara
haftada tek gün olursa günde ortalma 30 yıl oynadığımızı varsayarsak 1444 den 1821e 377 yıl yani 13 oturum. bu da 4 ay da bir etkinliğin sona ermesi demek. oyun günleri arası fazla olursa oyuncunun isteği kırılır oyuna alakası kalmayabilir ve yeni etkinliklerin açılabilmesi daha rahat oynanabilmesi için mevcut etkinliğin en kısa sürede bitirilmesi faydamıza. 3 4 gün fazla geliyor ama 2 gün gayet makul.
Ara
(04-09-2018, 14:01)Raijin : haftada tek gün olursa günde ortalma 30 yıl oynadığımızı varsayarsak 1444 den 1821e 377 yıl yani 13 oturum. bu da 4 ay da bir etkinliğin sona ermesi demek. oyun günleri arası fazla olursa oyuncunun isteği kırılır oyuna alakası kalmayabilir ve yeni etkinliklerin açılabilmesi daha rahat oynanabilmesi  için mevcut etkinliğin en kısa sürede bitirilmesi faydamıza. 3 4 gün fazla geliyor ama 2 gün  gayet makul.

evet bölge değiştirdim toprakları yukarı kaydırsam olur o zaman,
Ara
Peki o zaman amerika kitasi yasak mi, kimse secmemis de merak ettim. yoksa yasak degilde orda baslamk cok mu abzurd oluyor.

edit: tamam gordum yasakmis
Ara
Orda ilkellikle başlıyorsun,(dev Cost vs penaltısı var) %50 tech penaltısı ve 1. Seviye teknoloji de. Orda başlamak çok dezavantajlı. Bide Çinde Hindistan da hala boş yerler var. Oraların dolması lazım
Ara
Ben sirf manyakligina biryer secmek istiyorum. Zaten senelerdir oynamamisim kafamda patlicak. Aksam birsey deneyip bakicam. Basvuruyu gonderirim
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Izlandanin bati yarisinda bi deneme manyakligi yapicam. Ulke "Absurdia"

Oyun sahibine ozel mesaj attim ayrintilarini gosteren resimle
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.