[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2018
Değişiklik yapacağım o halde. Aceleye geldi biraz. Son halini saat 17:00 gibi özelden yollayacağım
Ara
@SpLinter ülkeyi ilk bana özel mesaj atman gerekiyordu işleyişimiz gereği, her hangi bir olumsuzluk yok. ekliyorum.
Ara
Bölgeler ve oyuncuları: Boştaki bölgeler: (eksik yada yanlış olan kısım varsa düzelteyim lütfen geri dönüş sağlayın.

Britain - Merco
İberia - Aeschyli
France - z1an
Alçak ülkeler - iberkay
Kuzey almanya - Onur34
Güney Alamnya - IbrahinPasha44
İtalya - CeH - Aytaç
Maghrep - kiliseninimami
Baltık - 
Polonya - 
Carpatia - 
Balkanlar - splinter
Egypt - 4S0S
Anadolu - Etzel
İskandinavia - alduin
rusya - ZenderX
ruthenia - Serdengecti1
Pontic Steppe - 
Kafkasya
Maşrik - 
Arabia - 
Horn of Afrika - 
Güney afrika - Sheikh
Sahel - 
Niger - Kankaz
Gine - 
Kongo- 
Orta Afrika -
DoğuAfrika - altnkurt 
Ural -
Persia - Busbesman345
Orta Asya -
West siberia - ha2ry55
East Siberia -
Manchuria - 
Khorosan -
Hindustan -Raijin
West india -
coromandel - Yano
Deccan -
Bengal -
Tibet-
Mongolia -
North China - 
south china -
Burma -
Indochina - PsychoTheRapist
Xinan -
Japan - TR Ace
Endonezya - Voidian
Malaya - kilical 1233
Moluccas -
Kore -
Ara
Rusya bölgesi boşsa katılmak istiyorum.
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun kuralları kısmına 8. ve 9. maddeler eklendi.Dikkatinize sunulur.
Alıntı:8. Victory Cardları çakışan veya aynı bölgede olan oyuncular birbirleri ile dost olamaz.

9. Her oyuncu Great Power sayılır.Her oyuncunun yalnızca 1 tane Great Power ile dost olma hakkı vardır.(Yani 1 oyuncu veya 1 tane ai Gp ile müttefik olunabilir.)
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[img]Q2O1a3.jpg[/img]
Ben de müsait ise Indochina bölgesinde Yi devleti ile katılmak istiyorum.
Ara
(10-09-2018, 18:07)iberkay : Oyun kuralları kısmına 8. ve 9. maddeler eklendi.Dikkatinize sunulur.
Alıntı:8. Victory Cardları çakışan veya aynı bölgede olan oyuncular birbirleri ile dost olamaz.

9. Her oyuncu Great Power sayılır.Her oyuncunun yalnızca 1 tane Great Power ile dost olma hakkı vardır.(Yani 1 oyuncu veya 1 tane ai Gp ile müttefik olunabilir.)

Oyunun başında müttefik oldugumuz bir devlet bir süre sonra great power olabiliyor. Tek tek bütün oyuncuların diplomatik ilişkileri ay ay kontrol mü edilecek. Oldu ki öyle olursa kabul edilebilir dendi diyelim, bu bir haksızlık yaratmaz mı. Oyunun başında Polonya GP değil ama kısa bir süre sonra bu durum değişiyor. Kapan kaptıya mı dönecek olay. 9. maddeyi çıkarmalısınız bence
Ara
Polonya oyuncu olmadığı sürece birden fazla ittifaka sahip olabilir. Bu sebeple kapmalık bir durum yok. Sadece oyuncuların bir adet gp sınırı var.
Ara
Oyun başındaki durum önemli değil, o an gp olanlar üzerinden değerlendiriliyor.
Ara
Fransa bölgesi uygunsa katılmak istiyorum
[+] 1 üye Z1AN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@PsychoTheRapist ülkeni onaylıyorum. her hangi bir sorun görünmüyor.

@SpLinter random setup aktif olduğu için random ülkeler olacak yani bir polonya göremeyeceğiz. . gp list kontrol edilip oyuncu allylarını düzeltmeleri için için uyarıda bulunulacak.
Ara
Baltık tarafını almak istiyorum
Ara
Arkadaşlar oda kuruldu.

Oda adı: StrategyTurk Custom MP (6)
şifre: st
etkinliğin yayını : https://www.twitch.tv/strategyturk

Oyuncu arkadaşlardan ricam Yayını izlememeleri. Çinkü etik oynayalım başkasının ülkesini görüp ona göre oynamayalım. bir diğer sebebi de oyuncuların lag yapmamalarının istenmesidir.

Discord sunucumzuda sesli sohbet olacaktır isteyenler katılabilir zorunlu değildir.
Ara
oyun tekrar kuruldu.
Ara
Rehost Save Dosyası: https://drive.google.com/open?id=1HpjS6k...eNCb1gPAhb
Ara
İskandinavı oynayan kimse, Beni biliyorsundur zaten, Selamlar! :D
Ara
Oyuna başlarken bazı oyuncular kurallarımıza aykırı başlangıç yaptığı yönünde uyarılar aldım. gerekli inceleme tarafımca yapılacak.
Ara
ilk incelemem de ;

İskandinavya - 130 başlamasi gerekirken 136 başlamış
Last stand 120 baslamasi gerekirken 147 başlamış
Red deer 130 baslamasi gerekirken 145 baslamis

gerekli yaptırımlar için düşüneceğim. benimde hatam development a dikkat etmemiş olmam mısır oyuncusu için. bir değerlendirme yapıp kararımı yarın açıklayacağım.
Ara
Güncel
[+] 1 üye SpLinter nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-09-2018, 01:37)Raijin : ilk incelemem de ;

İskandinavya - 130 başlamasi gerekirken 136 başlamış
Last stand 120 baslamasi gerekirken 147 başlamış
Red deer 130 baslamasi gerekirken 145 baslamis

gerekli yaptırımlar için düşüneceğim. benimde hatam development a dikkat etmemiş olmam mısır oyuncusu  için. bir değerlendirme yapıp kararımı yarın açıklayacağım.

geri alabilirsek süper olur 30 yolsuzluk var :/
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.