Anket Başlığı: Hafta içi mi hafta sonu mu ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Hafta içi

4 33.33%
Hafta sonu

6 50.00%
Farketmez

2 16.67%
Katılımcı sayısı: 12 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Aralık 2015
(06-12-2015, 16:00)Duman : Nihat-Hatipo%C4%9Flu-boyu.jpeg

İsveç'in bağımsızlık savaşında olduğunu gören Moskova Knezi bunu fırsat olarak görüyordu. Hızlıca savaş ilan eden Moskova İsveç Danimarka ile uğraşırken Fin topraklarını işgal etmişti, derken Kneze bir keşif askeri yaklaştı. Keşif askeri " İsveçliler geliyor " diyordu.  Moskova Knezi İsveç Ordusunu gördükten sonra durun diyordu daha fazla saldırmayın diyordu gökyüzü ağlıyordu Moskova Knezi yeter diyordu vurmayın diyordu ancak dinlemiyorlardı Moskova Ordusuna stackwipe atmışlardı. Moskova ulan Johan hep senin yüzünden bunlar diyordu durun diyordu ama kimse dinlemiyordu bu sefer de Polonya savaş ilan etmişti Moskova 1.14 işte buglu oyun diyordu yetmezmiş gibi şimdi de Nogay hanlığı gelmişti yeni Cossacks mekanikleriyle Moskova'yı savaşla tehdit edip toprak istiyordu Moskova veriyordu Nogay başka toprak istiyordu Moskova yeter diyordu ama çaresizdi kimse dinlemiyordu.

Harika yazmışsın. xd
Ara
(06-12-2015, 15:15)lortcush :
(06-12-2015, 05:57)Balder :
(06-12-2015, 04:26)Duman : Afrikada gozukuyorsun attigin gorselde
Alıntı:Kendimden Alıntı

Avrupa toprakları:Kadiz kalesi

Katılmak istiyon ve haftasonu olmayınca katılamıyon dimi :D

Haftasonu mpsi ile çakışmasaydı haftasonunada alırdık ama elimizdeki imkanlar bu,oyuncu sayısına ulaşmadan gün seçimine başlamıcam  ;)

Eğer bana yazıldı ise internet hafta sonları çok daha fazla kişi tarafından kullanıldığı için daha yavaş oluyor fakat Hafta içi okul olduüu için pek girmiyorlar
Ara
Hafta sonu olması daha iyi. Bu arada Province base tax değerleri flat mı normal mi random mu?
G0kMNN.png
Ara
katılabilirim.. ükleyi bu akşam atarım..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(06-12-2015, 19:08)Balder :
(06-12-2015, 15:15)lortcush :
(06-12-2015, 05:57)Balder :
(06-12-2015, 04:26)Duman : Afrikada gozukuyorsun attigin gorselde
Alıntı:Kendimden Alıntı

Avrupa toprakları:Kadiz kalesi

Katılmak istiyon ve haftasonu olmayınca katılamıyon dimi :D

Haftasonu mpsi ile çakışmasaydı haftasonunada alırdık ama elimizdeki imkanlar bu,oyuncu sayısına ulaşmadan gün seçimine başlamıcam  ;)

Eğer bana yazıldı ise internet hafta sonları çok daha fazla kişi tarafından kullanıldığı için daha yavaş oluyor fakat Hafta içi okul olduüu için pek girmiyorlar

Historical yani aynı kalacak. Konuyuda editleyeyim.
Ara
Bazen bir ülke yaratırsın.... bazen bir şaheser

CENOVALAND !! 

afc3fb15d7.jpg
Belki de gök itiyor...
Ara
Lortcush alıntı butonu mesajın üstünde değil altında, sürekli başka mesajları alıntılayıp cevap yazıyorsun :D
Lol düzeltin sizde şunu o halde :D insanların alıntı butonuyla oynamayın :(

7 Kişimi olduk şimdik iyi bari kotamızı doldurmaya az kaldı.
Ara
Cenovaland neden yarı Türkçe yarı Ingilizce?
Ara
Israr üzerine hafta içi ve hafta sonu için oylama olucak kararı siz vericeksiniz.

Hafta içi:Salı-Perşembe

Hafta içinin yoğun olması nedeniyle sadece iki gün geçerlidir çok ısrar olması durumunda 3. bir gün eklenebilir.

Hafta sonu:Klasik düzen Cuma-Cumartesi-Pazar

Anket seçilmesi durumunda oyun başlangıcı olacak 8.12.2015 saat 17:00 da bitecektir.Ona göre oyunuzu kullanınız.
Ara
cuma günü ve sonrasında katılırım.
Ara
MP'ye katılacak mısın @PiriReis ?
Hafta içi olmazsa gelemem.Haydi bakalım sonumuz hayırlı olsun.
Ara
Ben oy kullanmıcam şuan bana farketmiyor ama oyuncuların bir kısmı hafta içi olmaz bazıları hafta sonu olmaz dediği için çoğunluk ne derse o olcak.
Ara
Ankette "oyuncularin" oyunu say.
Hafta içi olcağını öğrenipde oyuna başvurmayanlarda şuanki anket sonucunun hafta sonu olması durumunda oyuncu olacağı için onu yapabileceğimi düşünmüyorum ha ama orjinal oyun sahibi olmayıp oy kullanan varsa geçersizdir.
Ara
(07-12-2015, 17:25)lortcush : Hafta içi olcağını öğrenipde oyuna başvurmayanlarda şuanki anket sonucunun hafta sonu olması durumunda oyuncu olacağı için
Öyle bir şey olacağını sanmıyorum.
(07-12-2015, 03:18)Duman : MP'ye katılacak mısın @PiriReis ?

Maybe.
Ara
4532-arap-savasci.jpg

(hemen hemen böyle bir şey olacak, oranın dolu olduğunu göstermek için atıyorum)
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anket sona ermiştir.

Oy kullanım sayısı 10

3 hafta içi
5 hafta sonu
2 farketmez

Çoğunluka göre oyun hafta sonu olarak ertelenmiştir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.