[MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2019
aa.png
[+] 5 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1821 Dünya Haritası

1821_Dunya_Haritas.png
[+] 5 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel oyundu, oynayan herkesin eline sağlık. Oyun sırasında kırdığımız biri varsa affola.
[+] 9 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3k6e85.jpg
[+] 4 üye TerraBlade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynun en büyük deniz savaşı:JVvGjE.jpg

Donanmamızla dünyaya kafa tuttuk:
kMlD5v.jpg

Bence oynun kazananı koreydi,kıtalar arası koşturmasına ve enerjisine hayran kaldım burdan onu tebrik ediyorum ve yaptığı yardımlar içinde ayrıca teşekkür ederim.
İngiltereyede gösterdiği sabır için kutluyorum savaşları hiç bitmek bilmedi şahsen bu oyundan önce oynamayı en çok istediğim oyun ingiltereydi ama bu multiden sonra oynamayı istediğim en son ülke.
Her ne kadar kendi coğrafyamızda sıkışıp kalsakta kutaiyle olan düğümü çözemesekte(burdan onuda tebrik ediyorum gerçekten iyi naval basmış ama benden daha kötüydü :D) bundan ötürü yer yer sıkılsamda benim için oldukça zevkli bir mp deneyimi oldu.Katılan ve yöneten herkesi tebrik ediyorum.
[+] 4 üye clnn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun sonrası muhabbet ediyoruz Strategyturk discordunda, oyuncuları bekleriz.
Ara
adss.PNG

Endülüs olarak bu şekilde bitirdik herkesi tebrik ederim çok keyifli bir mpydi
[+] 5 üye TerraBlade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tanrı-İmparator Sxario II 

Screenshot_6.jpg

Screenshot_3.jpg
[+] 2 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuzeyin yüce imparatoru isveç için günün özeti
death_of_cw.png
death_of_bohemia.png
[+] 6 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ekran görüntüsü almaya gelenler ava giderken avlandı

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 10 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öylesine bi Sultanahmed gezisine çıkmış kafilemize, barbar türkler tahammül edemedi
[+] 4 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Saygıdeğer majapahit liderine , gemi savaşını kaybettiğini , hemde 2 kat ağır gemiye sahip olmasına rağmen bu mağlubiyeti aldığını hatırlatmak isterim.
1770 lerde ingiltere'den toprak alma isteğimi dile getirdim ve ingiltere oyuncusu savaşlar bittiğinde satacağını dile getirmişti.50 sene aralıksız savaşmayı başardığı için kendisini tebrik ediyorum , ve savaşı bitmeyen imparatorluk olarak kendi tarihime yazıyorum.
Buradan enes adlı yedek oyuncudan özür diliyorum.Rajputana'nın gerçek oyuncusu geldiğinde eski politikaya döndüm ve kendisini satmış oldum.

İLk eu4 deneyimimin bu oyun olduğunu belirterek çok keyif aldığımı söylemek istiyorum.Bu kadar zevkli olacağını tahmin etmemiştim.Bazı savaşlarda bu kadar adrenalin salgılayacağımı hiç beklemiyordum.Yeri geldi güldüm yeri geldi korktum.Bilgisayarın aksine , oyuncu bilinmezliği oyuna gerçekten keyif katıryormuş.Oyuna katılan bütün arkadaşlara kattıkları renk için teşekkür ediyorum ve iyi dileklerimi iletiyorum.Birdahaki multiplayer etkinliklerinde karşılaşmak üzere , kendinize iyi bakın :)
[+] 5 üye Monokuma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-12-2019, 14:08)Ayro :

m7fzoncs9b641.jpg
[+] 6 üye HaMCRI nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
güzel bi multiydi beyler elinize sağlık geç yazmış olsamda :D
[+] 1 üye QUWAWA nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.