[MP] EU4 - Multiplayer: Mart 2018
Oda kuruldu.

Oda İsmi: Strategyturk Mart Mp

Şifre: st

Betaya almak için : Steam/Kütüphane/EU4/Ayarlar/Betalar/En alttaki open betas seçeneğini seçeneğini seçiyorsunuz ve 1.25.1 betaya geçmiş oluyorsunuz.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Boşta ülke var mı
Ara
tamamdır sağol.

(30-03-2018, 20:41)clnn : Boşta ülke var mı

yukarıda listesi vardı boştaki ülkelerin
Ara
(30-03-2018, 20:41)Snne : tamamdır sağol.

(30-03-2018, 20:41)clnn : Boşta ülke var mı

yukarıda listesi vardı boştaki ülkelerin

Hocam birşey sorucam bende beta programı hiçbiri çıkıyor değiştiremiyorum yani o kutu kapalı tıklanamıyor
Ara
Oyuna dahil olamadım. Hostta başka versiyon var diyor. Bende en son güncel hali var sanıyorum oyunun. Ne yapabilirim?
Ara
(30-03-2018, 21:04)Novoli : Oyuna dahil olamadım. Hostta başka versiyon var diyor. Bende en son güncel hali var sanıyorum oyunun. Ne yapabilirim?

oyunu yeni betasında oynuyorz

Betaya almak için : Steam/Kütüphane/EU4/Ayarlar/Betalar/En alttaki open betas seçeneğini seçeneğini seçiyorsunuz ve 1.25.1 betaya geçmiş oluyorsunuz.
Ara
@Novoli

Steamden özelliklerden betalardan open_beta yazan yeri seçmen gerekiyor.
Ara
O yeri bulamadım :( nerede?

Arayüzü iyi kullanamıyorum. Beni yönlendirir misiniz betaları açmak için?

Şimdi hallettim. Spam gibi buraya yazdığım için kusura bakmayın forum ahalisi.
[+] 1 üye Novoli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Takip ediyorum bakalım neler çıkacak :)
Ara
Annex yiyip, AI Revoltu ile geri dönmenin keyfine paha biçilemez beyler.
[+] 5 üye sisisi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son derece dirençli olan isvec hükümdarını takdir ediyorum. Umarım gelecek oyun güzel bir uzlaşmaya varabilir.
Ara
Beta sürüm sağ olsun savaşa gelip 2 ay durmadan karşıdan parayı alıp çıkan ai burgundy.... ve benzer bir şey yapıp para için müttefiğinin savaşından çarpışma olmadan ayrılan aus oyuncusu....

Savoy ai side benzer bir şekilde çıktı savaşın başlarında bu beta harbi sıkıntılı
Ara
14706I3HzO.jpg

Yeni gelecek ve ülkesi yıkılmış veya kötü durumda olan arkadaşlar için önerilen ülkeler: Pasai-Brunei, Ayutthaya, Songhai, Kongo, Etiyopya, Delhi-Jaunpur.
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu haritalamayı güncellememişler 1.25 te yeni gelen provinceler yok haritada.
Ara
1.25 in 1444 versiyonu tam mapini bulamadığım için öncekine göre kırpmak zorunda kaldım.1.25 in 44 başlangıcı şu şekilde bulan olursa veya yapan olursa bana özelden ulaştırırsa 1.25 e uygun şekilde map i paylaşabilirim.
Ara
ben swedendan Ayutthaya ya geçeyim.

(31-03-2018, 01:35)Aeschyli : Son derece dirençli olan isvec hükümdarını takdir ediyorum. Umarım gelecek oyun güzel bir uzlaşmaya varabilir.

senin anlaşmanı kabul etmiştim sen 1 dk diyip gittin, gidiş o gidiş :) ama yanımda great power varken pu oynamak sıkıntı. desleyecek great power olmadan zor ki oyunda herkesin kendi gidişatı var normal böyle olması ama seni Ayutthaya dan destekliyecem :). swedenı kendi toprağınmış gibi yutabilirsin :) denmarkla dost olma mevzusu oyun öncesi aklıma gelmişti ama inşallah olmaz veya muscov a 3 kişi saldırır dediydimde zor o iş :) 
Ara
Bu geçiş olayı ya büyük oranda topraklarını kaybetmiş veya tümden yok olmuş olan ülkesi oynanamaz hale gelmiş oyuncular için geçerli.İsveç evet diplomatik olarak tıkanmış olabilir ama herhangi bir kaybı yok, bu durumda bu talebini olumlu yanıtlandırmamız mümkün değil.Elbet aradığın fırsat karşına çıkacaktır er ya da geç.İsveç oynanamayacak hale gelirse ve bu bilerek oyuncusu tarafından yapılmadığı sürece değişim talebin olumlu yanıtlanacaktır.Bağımsızlığını Papa da manevi olarak destekliyor ve dua ediyor İsveç halkı için :).
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-03-2018, 03:18)iberkay : Bu geçiş olayı ya büyük oranda topraklarını kaybetmiş veya tümden yok olmuş olan ülkesi oynanamaz hale gelmiş oyuncular için geçerli.İsveç evet diplomatik olarak tıkanmış olabilir ama herhangi bir kaybı yok, bu durumda bu talebini olumlu yanıtlandırmamız mümkün değil.Elbet aradığın fırsat karşına çıkacaktır er ya da geç.İsveç oynanamayacak hale gelirse ve bu bilerek oyuncusu tarafından yapılmadığı sürece değişim talebin olumlu yanıtlanacaktır.Bağımsızlığını Papa da manevi olarak destekliyor ve dua ediyor İsveç halkı için :).

açıkçası ben diplomatik olarak bir çıkar yol görmüyorum açıkçası :) eğer papa duasını değilde ordusunu getirirse olabilir ama :)
[+] 3 üye Snne nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İsveç halkını sahiplenmeye hazırız. Sadece istediğimiz koşullarda olmalı.
Ara
Hollanda İsveçi'i haklı mücadelesinde desteklemektedir.

Bağımsızlık mücadelemize desteklerini belirtmiş olan tüm ülkelere teşekkür ederiz.

Maalesef 1444-1470 arası ülkemiz için planlarımızı tam olarak gerçekleştiremediğimiz bir dönem olmuştur. Kansız bir şekilde bağımsızlığımızı kazanmamız, rönesansı ülkemize yaymamız ve teknolojik olarak geri kalmamamız bu dönemde artı hanemize yazılabilecek olaylardır. Fakat Low Countries bölgesindeki bölünmüşlük ülkemiz adına en büyük sorunlardan birisidir. Low countries bölgesinin Hollanda çatısı altında toplanması gelecek 25 yıllık planımızda ilk önceliğimiz olacaktır.

Ülkemiz şu anda sahanın büyük aktörlerinden değildir. Fakat dostlarımıza ülkemizin imkanları elverdiğince her türlü desteği sağlayacağımızı belirtmek isteriz.

Maalesef ki Katolik Dünyası'ndaki bölünmüşlük Doğu Avrupa ve Balkanlarda Muscovy ve Osmanlı'nın ilerlemesine zemin hazırlamıştır. Hollanda olarak bölgedeki durumu kaygıyla takip etmekteyiz. Muscovy'nin işgal ettiği bölgelerdeki katolik halkların dinlerini  değiştirmeye zorlaması ve Papa hazretlerinin ve Herkesten daha Katolik bildiğimiz Polonya'nın bu durum karşısında Katolik dünyasının içini ferahlatacak en ufak bir teşebbüste bulunmaması da bizi ziyadesiyle üzmüştür.

"Je Maintirendrai"
[+] 1 üye cetanu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.