[MP] EU4 - Alternatif Multiplayer: Mart 2020
eu4_59.jpg
Oyunun muzafferi tabi ki Muzaffarid hanedanı oldu.Güzel oyundu herkese teşekkürler.
Edit:Battle royal gibi olan Asya´dan kurtulan herkes oyunun kazananıdır. Asyalılara selam olsun buradan.
Edit:2 Savaşları da koyalım. Yüz ölçümü Changtang kadar olan Hunyadi hanedanlığıyla yaptığımız savaşlar sonucunda aldığımız zaferi buraya koyalım.
eu4_57.jpg
Daha öncede söyledik.Muzaffarid ailesine karşı gelen herkes mağlup olmuştur.Yeteri kadar zaman olsaydı belki Avrupa´nın kabadayısını da dize getirebilirdik.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 2 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir Portekiz olmak demek beş kıta da savaş vermek demektir. Güneş batmayan ülkenin kelime anlamı olmanın gururunu yaşarlar.
Ara
Yanlız ben oyundan düşünce Macaristan yapay zekasının Gujarat'a savaş açması çok iyi değilmiydi.
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
macaristan yapay zekasının güney asyadan toprak satın alıp keşfe çıkması daha efsane idi. bir de exploration idea açsa efsane hareket olurdu da ömrü vefa etmedi :D yapay zekanın oradan toprak aldıgını oyuncumuz isyan çıkınca farketti de nasıl oradan toprak sahibi oldugunu bir türlü çözemedi :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1821Oyuncu.png
1821 Oyuncu Haritası

eu4_map_KNI_1821_01_01_1.png
1821 Dünya Haritası
[+] 3 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1821yuzde.png
1821 Güç Yüzdesi

1821zaferyuzde.png
Etkinlik Zafer Yüzdesi

Güzel ve oldukça eğlenceli bir etkinlik oldu. Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sonraki etkinliklerde görüşmek üzere. :clap:
[+] 9 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İki mpdir beşinci olarak ne kadar yetenekli ve istikrarlı bir oyuncu olduğumu göstermiş oldum. Biricik, zayıf ülkeme 6 kişi birden giren dış mihraklar düşünsün. Hiçbirini listenin üstlerinde göremiyorum çünkü.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20200408233430_1.jpg
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Portekiz'e Aragon'la ilgili planı ne diye dalga geçiliyordu. Kimse planın Aragon'un ilhakı olduğunu bilemezdi.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şey şey tuvalette 3 kişi pusulan BR oyunları değil mi onlar :D ?
Ara
1.jpg
2.jpg

Töton Şövalyeleri'nin oyun sonu sınırları.
[+] 2 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
herkeze zulmeden persin ölmesine sevindim.
[+] 2 üye alemdarpasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.