[MP] EU4 - Multiplayer : Temmuz 2016
Pazartesimi başlıyormuş günlerini unutmuşsum bu akşam işim var gelemeyebilirim...

Daha isteyen var heralde birkaç ülke daha ekle bence
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(18-07-2016, 16:06)cemal : Daha isteyen var heralde birkaç ülke daha ekle bence

İnternetime o kadar güvenmiyorum.

(18-07-2016, 16:06)cemal : Pazartesimi başlıyormuş günlerini unutmuşsum bu akşam işim var gelemeyebilirim...

Yerine yedek bir oyuncu bulabilirsen iyi olur.

(18-07-2016, 15:35)Ceyo_09 : Niye polonya, tercih dışı bir ülke aldım?

Herkese istediği ülkeyi veremezdim, istediği ülkeyi alamayanlar kusura bakmasın.
Ara
keşke daha önce habeirm olsaydı gelirdim
Ara
Oyuna gelecekler eklesin.

Kuruldu, Şifre : st
Ara
Sürüm sorunum a çözüm buluncaya kadar beni bekleyebilirsiniz.
Ara
Ceyo_09Barbarossafodunkiran geldiğiniz için teşekkürler. Sadece 3 kişinin gelmesi üzerine bugün oyunu iptal ettik. Neden gelmediğinizi ve devam edip edemeyeceğinizi merak ediyoruz.
Ara
Bugün ck2 ye başlamıştım iyice dalmışım ben gerçekten kusura bakmayın oyunun şimdi çöktü öyle aklıma geldi bugün multi olduğu. Şuan gerçekten baya mahcup durumdayım. Steam nickim aeschlyi ekleyeyim sizi bir daha kuracaksanız kesinlikle gelirim.
Ara
Talihsiz olmuş, bu gibi organizasyonlarda katılımcılarla önceden iletişime geçip hatırlatmakta fayda var.
Elektrikler kesikti şuan daha yeni geldi sanırsam bugün tr genelinde bir elektrik sıkıntısı var.
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Bugün elektrik kesintisi yaşanmadı (En azından bulunduğum bölgede).
Ara
Yer varsa timurid yada bahmanis oyniyabilirim. Yer yoksa cagirin bos ulke yerinede oynarim 250-300 saat oynama steam id: [63e]Yusufalanso
Ara
neyse ben vazgeçtim durdu durdu bu hafta doldu isteyen başkasına verin
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bir sorum var reoberg iki ulkede gozukuyor (portekiz ve milan) gec katilim isteginde bulundum nedeni tatilde olmam
Ara
Yarınki oyunda yetersiz kişi olursa bana ulaş Steam'den bakalım neler yapılabilir.
Kuruldu
Ara
Yer ayırtmak istiyorum Ülke Sıkıntı değil Boş olan bir ülkeylede oynarım

Yer Ayırtmak İstiyorum İsmim Nokons5
Ara
Brandenburg oynayabilirim boştaysa.
Oyun süresi 555 saat.
Steam profil adı: TheScreamingEagle
Ara
Ülke Olarak Castilya Olmak İstiyorum
Ara
1800 saat osmanlı Avusturya Timur
Ara
İsveç

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.