[MP] Hearthstone - Whizbang Turnuvası: Eylül 2018
O şekilde final karşılaşması çok hızlı bir şekilde biter. Normal olarak oynasak daha iyi olur.
tTRiYax.png
Ara
Birazdan maçlara başlayacağız.
tTRiYax.png
Ara
Turnuvada emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçekten hoş bir turnuvaydı. Yensek de yenilsek de eğlendiğimi söyleyebilirim. Whizbang desteleri tabi ki dengeli değildi ama zaten şans faktörünün yüksek olması oyunu eğlenceli kılan şeydi.
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılan herkese çok teşekkürler, çok heyecanlı çok zevkli maçlar oynadım, izledim. Şans faktörünün yüksek olduğu bir turnuva olduğu zaten başından belliydi, katılan herkesi tebrik ediyorum. Önümüzdeki turnuvalarda görüşmek üzere!
[+] 2 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Final maçını @ZenderX bana karşı 3-2 skorla kazandı, oyunların hepsi çok güzeldi kendisini turnuvanın 1.'si olarak kutlarım. Böylelikle bir turnuvanın daha sonuna geldik. Katılan herkese, twitchde yayınlayan @Duman'a ve tabiki de izleyicilerine teşekkür ediyorum. Umarım ilk defa yaptığımız Whizbang konsepti herkesin hoşuna gitmiştir.
tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tüm turnuvanın istatistiğini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Shaman 4 oyunun 4'ünü de kaybetmiş. Yeni eklenti gelene kadar en kötü Whizbang sınıfı şimdilik Shaman gibi duruyor. 

20180925120031.png

Tiger DruidTreant DruidBurgle RogueDeathrattle RogueControl ShamanToken ShamanQuest WarriorMech WarriorEven PaladinMech PaladinMech HunterSpell HunterCombo PriestQuest PriestBig MageSpell Power MageControl WarlockDemon Warlock
0-0
(-)
3-0
(%100)
1-2
(%33)
2-3
(%40)
0-3
(%0)
0-1
(%0)
3-1
(%75)
1-3
(%25)
4-1
(%80)
0-0
(-)
1-1
(%50)
3-1
(%75)
0-1
(%0)
1-2
(%33)
4-3
(%57)
2-1
(%66)
1-1
(%50)
1-3
(%25)
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.