[MP] HoI4 - Multiplayer: Ağustos 2017
Adm - Japonya
napolyon94 - USSR
Reoberg - İsveç
kenanhan - güney afrika
Wayfear - İspanya
President - İtalya
kazuto - Almanya
Object - dilediğin İngiliz minorunu alabilirsin.,
Tr Ace - Romanya
Nizamettin - Sana biraz feda yapmak düştü, RAJ.
Wouu - Kanada
Guderian - ABD
Steafun - Macaristan
henryburk - İngiltere

Beyler hepiniz anlıyorum kazanmak istiyorsunuz da bu kadar Axis meraklısı da olmayın lütfen :sweatsmile: , ally doldurmak için dışardan bir sürü teşebbüs yaptım..Denge geitrmek için USSR'a geçtim.
Ara
Oda ne zaman kurulacak
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Kurulduğunda buradan veyahut HOKMUT grubundan duyuracağım.

https://steamcommunity.com/groups/hokmut
Ara
Benim bir dışarı çıkmam gerekiyor. Bir arkadaşı garajdan almam gerekti. Sanırım 1,5 saat civarı ( otobüslerin durumuna göre) işim biter. Kısaca biraz geç kalacağım sanırım. Ama gelir gelmez bildireceğim.
Ara
//Geçici Lobi kuruldu//

Server İsmi: Strategyturk
Server ID: 90110420560332800
Şifre: 123
Ara
90110420774629376
123 Oyun kuruldu
Ara
Britsih Raj
Ara
@President neredesin? seni bekliyoruz.
Ara
Ardaşlar ben geldim. Yarım saat oldu geleli fakat defalarca denememe rağman oyuna katılamadım haberiniz olsun.
Ara
(08-08-2017, 23:20)kenanhan : Ardaşlar ben geldim. Yarım saat oldu geleli fakat defalarca denememe rağman oyuna katılamadım haberiniz olsun.

Dostum oyun 9 da başlıyordu.
Ara
Efsane oyun oluyor, yarın aynı saatte görüşmek üzere, yarın Henryburk hostluğu devralacak, sevgili Adm 20 kişiyi oynatmada ara ara zorlandı.

Yarın:
-Fransa düşer gibi,
-Abd ve Japonya'nın katılması ile Pasifik'te de harp başlayacak,
-Fakat oyunun başrol oyuncusu KIZIL ORDU "HURRAAA" nidalarıyla taarruza geçiyor!!
Ara
Ba ba ba başrol oyuncusuymuş :P
Ara
(09-08-2017, 10:46)Adm : Ba ba ba başrol oyuncusuymuş :P

Hehehe havada 1:3  karada 1:2 ile axise vs atmaya gidiyorum :D
Ara
(09-08-2017, 13:38)napolyon94 :
(09-08-2017, 10:46)Adm : Ba ba ba başrol oyuncusuymuş :P

Hehehe havada 1:3  karada 1:2 ile axise vs atmaya gidiyorum :D

Uçan teneke vs Jet & Kasatura vs Tiger kolay gelsin yoldaş
Ara
Ne zaman kurulacak 30 dk kaldı ?
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Haydi başlıyoruz,

90110436845850630

Şifre : 123
Ara
Almanyayı 30 dakikada alırız diyen kızıl ordu , kayda değer bir ilerleme kaydetmedi hatta minske kadar geri çekildi .  Kışın gelmesiyle Axis ilerlemesini durdurdu fakat gelecek baharla kızıl ordu daha geriye atılacak . Alliesde de DDay yaptı fakat ,sanırım İngiltere oyuncusunun oyuna fazla odaklanmaması ve Cut-off ile birlikte Fransa tekrar Alman kontrolüne girdi . Bir ara USA 9 divisiona düştü , Fakat şu Axis de afrikadan atıldığı için durum dengede sayılabilir . Ben İspanya olarak Cebelitarık'ı düşürdüm fakat İtalya olmadan Afrikada tutunmam olanaksızdı ve afrikadaki çoğu birliğim imha edildi.
Ara
(10-08-2017, 00:53)Wayfear : Almanyayı 30 dakikada alırız diyen kızıl ordu , kayda değer bir ilerleme kaydetmedi hatta minske kadar geri çekildi .  Kışın gelmesiyle Axis ilerlemesini durdurdu fakat gelecek baharla kızıl ordu daha geriye atılacak . Alliesde de DDay yaptı fakat ,sanırım İngiltere oyuncusunun oyuna fazla odaklanmaması ve Cut-off ile birlikte Fransa tekrar Alman kontrolüne girdi . Bir ara USA 9 divisiona düştü , Fakat şu Axis de afrikadan atıldığı için durum dengede sayılabilir . Ben İspanya olarak Cebelitarık'ı düşürdüm fakat İtalya olmadan Afrikada tutunmam olanaksızdı ve afrikadaki çoğu birliğim imha edildi.

Afriqa güzeldir :)
Ara
Almanya'yı 30 dk de alırdık, fakat oyun war goal varken savaş açmama müsade etmedi. Gel gelelim Kızıl Ordu 1 sene sonra muazzam yığınak yapmış olan düşmanlarına karşı 12 aydır var gücüyle direniyor. Berlin'e müttefiklerden önce gireceğiz :)
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1943 Ocak ayındayız, oyun hayli uzadı hem süremiz yetmedi hemde bazı arkadaşlar erkenden çıkması gerekti. Malesef 3.bir güne daha uzadı, bugün fazladan ortaya çıktığı için gelmeyenleri yargılamıyacağız, fakat oyunun sonunu getirirseniz seviniriz.

@Nizamettin nickli arkadaşın yaptığından sonra oy birliği ile kara liste uygulamasına geçiyoruz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.