[MP] HoI4 - Multiplayer : Ocak 2017
Savaşı biz komünistlerin gireceği taraf kazanacaktır. O yüzden ülkeniz, ordularınız, ve en önemlisi de halkınızın geleceği, benim iki dudağımın arasındandır. Bizle iyi geçinin. :)
Ara
benim ordum değil hepsi bir ispanyalıydı her ispanyalı kanın son damlasına kadar vatanını inandıgı şeyi savunur sen düşün artık benim ordum onunkinden 45 kat büyüktü savaş okadar uzadı senin ordun benimkinden kaç kat büyük alabilecekmisiniz bakalım ispanyayı :victory: :victory: :victory: :victory: (Gaza geldim bu mp patates izleyin :D)
yeryüzündeki herhangi bir kara parçasının "vatan" statüsüne geçebilmesi için, orada yaşayan orayı yurt olarak benimseyen insanların o toprak uğrunda seve seve mallarını, canlarını feda etmeleri gerekir. işte o zaman orası "vatan" olur. değilse bir arsa, bir tarladan öteye geçemez...
Ara
Mihverdekiler ts'ye oyun başlamadan 10-15 dakika önce gelirse plan yapabiliriz gene erkenden.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
cCc italya ülkü ocakları cCc
Ara
oyun kuruldu
oyun adı STREATEGYTURK
şifre : st
Ara
guzel bir savastı rusyanın tankları romanya piyadelerinin cizmeleri altında ezilmistir. yaklasık 80-90 birime kadar rus birimini silmis ve stalingrad fatihi 1 milyondan fazla rusun olumunden sorumlu. sadece 200 bin kayıpla bunları yapmıstır.
Ara
Postallarınızla nasıl tank ezdiniz bilmiyorum ama oyun ile alakalı ekran görüntüsü ve diğer materyalleri bekliyorum :)
Ara
Herkesin eline sağlık :D Güzel oyundu adaları terk etmedik :D

Tenno Heika Banzai !! :D
Ara
Oyunun başından itibaren orduyu 2 ye bölüp yarısında piyade+topçu şeklinde üretim yapmıştım.Kalan yarısında ise tank ve motorizeydi (Tanklar tabiki 250 soft attack 60 hard attack 359 breakthrough) piyadelerle tutup tanklarla çevirmek amaçtı Fransada direniş dahi olmayınca sovyetlerde başardık bunu .Özellikle kuzey cephesine bilerek az asker koyup ilerlemedim sovyetler o bölgeden ne asker çekmeye çalıştı nede ilerlemeye bende baltıklarda yakalayıp yakalayıp yok ettim.

Discordda biraz çok birşey yapmış gibi konuşmuş olabilirim (Yani pek büyük bir katkım olmadı başarıya takım oyunuydu birazda ) özür diliyorum sinir bozduysak biraz....
Ara
yenilgilerin verdiği demoralizasyonu etkisi az geçsin, olayları özetleyip anlatacağım
Ara
Gelecek oyun ne zamandı ?
Ara
bende savaşı kaçırdım ya map atarsanız daha iyi olur oyun takılıp duruyodu sanırım hosttan eski hostta oyun hiç takılmadı ama şimdilinde 2 kere takıldı 2.de attı zaten dahada girmedim
yeryüzündeki herhangi bir kara parçasının "vatan" statüsüne geçebilmesi için, orada yaşayan orayı yurt olarak benimseyen insanların o toprak uğrunda seve seve mallarını, canlarını feda etmeleri gerekir. işte o zaman orası "vatan" olur. değilse bir arsa, bir tarladan öteye geçemez...
Ara
Save almadım ben ama resim almışlardı baya.Moskovayı vs ben aldım. Romanya+Bizansda (Faşist Yunanistan) Stalingrad'a girdi.Leningradda düşmek üzereydi .
Ara
Bu akşam var mı oyun ? Yeni bir oyunada başlayabiliriz aslında ama...
Ara
bencede gelebilenlerle yeni oyun kuralım benim hikayem çok kısa sürdü :D
Ara
(26-01-2017, 19:34)goldlannister : bencede gelebilenlerle yeni oyun kuralım benim hikayem çok kısa sürdü :D

Bence yeni bir multi açabiliriz ww1 moduyla felan herkes isterse baya eğlenceli olabilir oda ...
Ara
ww1 için erken değilmi 3-4 oyun sonra sıkılırsak ww1 kullana biliriz
Ara
Şimdi yeni multi diyorsunuz da ABD boşuna mı oynadı İngiliz falan
Ara
Farketmezde zaten herkes single'da oynuyor sürekli aynı oyunu farklı olsun diye dedim sadece.Ben yeni konu açıcaktımda internet yavaş sorun olur hostlama konusunda
Ara
Etkinlik yarım kalmasın başka mp olsa bile yine bu etkinliğin oyuncuları farklı bir zaman aralığında yapabilir, bu mp de ayrıca devam eder.
Host konusunda tüm oyuncular hızını test edip buraya atabilir: https://forum.strategyturk.com/konu-inte...glayiciniz

2mb upload'a sahip olmak büyük oranda yeterli, 5 ise ne ala.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.