[MP] Medieval 2 - Turnuva: Eylül 2016
Bende birkaç birimin dışında geri kalan ünitelerin sınırsız derecede kullanılmasını isterdim. Her devlettin oyun tarzı çok farklı parası fazla verilip az ünite seçtirilmek zorunda bırakılınca, Osmanlı gibi üniteleri pahalı olan devletler gerekenden çok daha güçlü olabiliyor.
Ara
Benim yerime isterse @TurkJedi oynayabilir, internetim şu sıralar çok kötü durumda. Sürekli kopmalar oluyor.
@Duman oynayamıyorsa giriyim de disk2'yi kaybettiğim için önce steamden indirmem lazım o da yarın akşamı bulur. Ayrıca satanist çok haklı her devletin oyun stili farklı ünite sınırı normalde dengeli olan bazı devletleri öne çıkarıp bazılarını geri düşürüyor. Mesela İngiltere o okçu sınırıyla hiçbir devletle eşit mücadele edemez.
Ara
@SatanistKesenKedi Uygun olduğunda deneyelim oynamayı. Düşersem Jedi geçer yerime.
@TurkJedi Sanırım @Duman 'ın internetinden kaynaklı sorunlar yüzünden benle olan karşılaşmasını o değil sen yapacaksın.
Ara
Tamam ben yarın gün içinde uygun değilim sana da uyarsa gece yapalım. Bu arada bana diğer arkadaşlar da pek oynayacak gibi gözükmüyor oralara da 1-2 adam lazım sanki.
Ara
Bizde bugün oynarız inş mercoyla.
Ara
@TurkJedi Ben gece 1'e kadar uygunum. Seni Steam üzerinden ekledim ayrıntıları oradan konuşabiliriz.
Ara
Bana oyunu öğreten hocamı da biraz şansın yardımıyla yendim tebrik ederim kendisini :)
MkVYb7.jpg
[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sayıca üstün olanlar kazanıyor genelde bizde de öyle oldu
Ara
Tebrikler.
(17-09-2016, 16:47)Duman : Tebrikler.

Sağol
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tebrikler. Ayrıca @HulkSpide03 nereden cıkarttın ?
Ara
NknrQQ.jpg

Replay:
https://www.dropbox.com/s/m1elkhqqy1kbkt...k.rpy?dl=0
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tebrikler

XdMky7.jpg
Ara
(17-09-2016, 23:58)PashaZade : Tebrikler. Ayrıca @HulkSpide03 nereden cıkarttın ?

Piri allah var çok güzel bir strateji uyguladı ama yani bizde de sayıca üstün yendi onlarda da bemzer olmuş yani
Ara
jBga8g.jpg

Teşekkür ediyorum güzel maçtı.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elenenlerde kendi aralarında yapsın 3. , 4. belirlensin?
Ara
Zaten 8 kişi oynuyoruz, bence üçüncü ve dördüncü belirlemeye gerek yok.
Ara
Yenen arkadaşlara tebrikler.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.