[MP] Medieval 2 - Turnuva: Şubat 2017
Dostum hala şansın var süren de var maçınızı yapın :)
G0kMNN.png
Ara
TM ona da mesajı attım yarın akşam için
Ara
@Raijin hükmen galip mi olsa ? Bitirsek artık turnuvayı yavaştan :)
Ara
Kardeşim ben adamı bekliyorum adam ortada yok ben bu gün hazirim
Ara
Şu anda hükmen galiplik bir durum yok. @berkaycev burda.
G0kMNN.png
Ara
Lakin hafta içine sarkmazsa iyi olur

Hafta içi derslerle uğraşıyorum
Ara
Kusura bakmayın o zaman. Umarım bu akşam halledersiniz.
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne kusuru
[+] 2 üye berkaycev nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Raijin oynamayacakmış. @berkaycev gel biz oynayalım. Ekle steamden hammer_of_Turks
Ara
@Raijin sonraki turnuvalara katılma hakkını kaybetmiştir.
G0kMNN.png
Ara
ben kaç gün bekledim herzaman herkes müsait olamayabiliyor. verdiği steam ID de kimse yok sonuc bulunamadı. iyice sogudum zaten turnuvadan bu yüzden . bundan dolayı dedim ben oynamıyorum hükmen arkadası üst tura yazın.
Ara
Arkadaştan haber alınamayınca sen hükmen galip sayılacaktın fakat arkadaş turnuvadan elendiğini sanmış çiftli eleme sistemini bilmediği için. Bunun ardından ikinize de istediğiniz zaman maçınızı yapabilme fırsatı verildi. @berkaycev haberi olduğundan beri her gün (haftasonu) buradaydı ve maçı yapamamanız için hiçbir sebep yoktu. Bu sefer de sen "soğudum" bahanesiyle geldin fakat bu maalesef kabul edebileceğimiz bir şey değil, arkadaşın geçerli bir sebebi var. Forumdan özel mesaj ile bile halletmek ve maçı oynayabilmek çok kolay.

Netleştirmek için söylüyorum: @berkaycev ve @Raijin ikiniz de diğer haftasonuna kadar maçı atabilirsiniz. Kimsenin yenilmeden elenmesini istemeyiz.
G0kMNN.png
Ara
Arkadaşı üst tura geçirebilirsiniz.
Ara
Raijin katıldığı turnuvadan maçını oynamayı reddederek ayrılmıştır.

@berkaycev hükmen galip sayılmıştır. Üst turu yakın zamanda açıklayacağım arkadaşlar.
G0kMNN.png
Ara
4. TUR TURNUVA KURASI

kbJAyJ.png

-@Merco
-@ZenderX
-@berkaycev
-@Aytaç

4. tur maçı açıklandı arkadaşlar. Kuralları en baştan okuyup maçınızı 2 gün içerisinde yani 11/03/2017 Cumartesi'ye kadar yapmış olmalısınız.

Yapılacak maç:

@Merco vs @berkaycev

Bu maç "high period"da yapılacaktır.

Ayrıca ilk iletiye editleyeceğim maçı.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@berkaycev Hammer_of_turks ekle beni akşamları müsaitim. Haftasonu akşam 10dan sonra müsaitim.
Ara
Ben de yarın akşam Allah'ın izniyle musaitim
Ara
vb8XJO.jpg
1LDVG1.jpg

@berkaycev ile maçlarımız. Güzel oynadı tebrik ederim. Sıradaki maç Zender ile benim sanırsam.
Ara
Medieval de Atlı yeteneğinin bu kadar onemli oldugunu bilmiyordum
Ara
YARI FİNAL

QaB8nr.png

-@Merco
-@ZenderX
-@Aytaç

Yarı Final maçı açıklandı arkadaşlar. Kuralları en baştan okuyup maçınızı 2 gün içerisinde yani 18/03/2017 Cumartesi'ye kadar yapmış olmalısınız.

Yapılacak maç:

@Merco vs @ZenderX

Bu maç "all period"da yapılacaktır.

Ayrıca ilk iletiye editleyeceğim maçı.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.