[MP] Napoleon - Multiplayer: Temmuz 2021
Napoleon_header.jpg

Napolyon Total War Temmuz 2021 Multiplayer Etkinliği

Katılmak için konu altına "Katılıyorum." yazmanız yeterlidir. Uygun olduğunuz zamanları belirtirseniz ona göre oyun günleri belirlenerek organize olmamız kolaylaşır. 
Katılımcı sayısına göre taraflar belirlenecektir. Yeterli katılım olursa (8 kişi) turnuva düzenleyebiliriz.
Oyun kurulduğu günlerde bu konu altından duyuru geçilecektir.

Kurallar

Kurallar kısa zamanda açıklanacak.
Katılımcıların eklenmesini istediği kurallar da dikkate alınacaktır.

Katılımcılar

@Doraemon
@SatanistKesenKedi
@Attila the Hun
@Pharmacist
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
20210718023918_1.jpg20210718023926_1.jpg
20210718024854_1.jpg
@Doraemon Topçu avantajını kullanarak bir tepeyi savunmayı seçti bende light rifleman ile sayı avantajı vardı tepedeki köyün etrafını sarıp yavaşça orduları imha ettim. 
20210718022042_1.jpg
Bu oyunda ise savaşın başında çoğu gerilla askeri apaçık ortada olmasından ötürü gerilla askerlerini teker teker avlayıp, en son ana ordunun etrafını sarıp imha ettim.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Her gün müsaitim.
IbnE9P2.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Bugün önce @Doraemon sonra @Pharmacist ile iki oyun oynadım. Pharmacist ile olan oyun tam asıl çatışma başlarken Pharmacist'in düşmesiyle sonuçlandı o yüzden ekran görüntüsü de alamadım.

Doraemon ile olan oyundan:

20210729230802_1.jpg

Fransız generali beklenmedik şekilde öldü.

20210729230950_1.jpg

Düşman askerleri kaçıyor ve süvarilerimiz kovalıyor.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 2 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün etkinliği kurarken oyun sıkıntı yaratsa da @Pharmacist ve @Attila the Hun ile birlikte 1 v 1 oynadık. Güzel oyundu. Katılımlarınız için teşekkürler.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.