[MP] Stellaris - Multiplayer: Mayıs 2017 [2]
Ben uygunum.
Ara
ben de oynarım..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
QadQjy.png
Ara
Bugün oynuyor muyuz?
Ara
benim medeniyet niye yok haritada?
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Sen de ona medeniyet diyosan Jax :/
Sic Parvis Magna
Ara
Çok yaşa Kelebek Cumhuriyeti.
Ara
@jax61

Benim kisitli imkanlarimla kasilasabildigim ulkeler gorunuyo sadece. Ne yazikki seninle karsilasamadik daha.

Gec oldu ama mini(!) bir oyun yorumu yapam.

Oyun yeni versiyonunda sadece bir kere actigimdan farketmedigim bozuk bir tradition-un ne kadar dengesiz etkilere yol actigini Duman sayesinde gormus olduk. O ne bicim bilim puanidir Allah askina.

cok kisitli imkanlarla bir baslangic yapip oldukca geri kaldim oyun booyunca. Ulkeyi adam edebilmek icin buyuk ugrasla verdik, tabi bunda oldukca uyumsuz duzenlenmis bir irk secmis olmamin da etkisi var. Bildiginden sasmican kardesim.

Haritada da goruldugu uzre herkese bol bol genisleme alani mevcut. Bunu kullanip bos buldugumuz yere frontier atarak gelistik. Uzun bir sure colony doldurma isine girmedik ama droidleri gelistirince bir colony patlamasinin arifesinde oldugumuzu soyleyebilirim. Ilk baslardaki yavas teknolojik gelisimiz sebebiyle halkimiz yonetime guvenemez duruma geldi. Bazi gezegenlerde yer yer huzursuzluk akimlari basgosterdi . Buyuk bir teknoloji sicramasi gerceklestirmemiz gerekiyordu. Bu sebeple bir kac gezegeni bilim ussune cevirip acigi kapatmaya ve ote yandan da ulkemizin savunma kuvvetlerini gelistirmeye basladik. Her turlu tehlikeye karsi guclu bir filo olusturdugumuza inaniyoruz.

Dusmanlarimiza korku, dostlarimiza guven saglamya devam edecegiz.
Ara
Hangi Tradition o?
Ara
@yafeshan Oyunu ne zamana kuracaksın?
Ara
yarin (cuma) aksami saat 7 8 gibi dusunuyorum. milleti ne zaman toplarsak.

bu arada vahsettigim tradition nerflendi, artik pek ise yaramaz
Ara
Destur varsa bu akşam bende katılabilirim.
Ara
akşam gelirim sıkıntı yok da oyunun versiyonu değişti.. nabacaz..eski save eski versiyonla mı devam edicez..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bu gün olursa katılırım ama oyunun hostu ortalıkta yok.
Ara
Selam, bende katılmak istiyorum bu akşam
Ara
Katılında ülke yok düzgün.
Ara
oyunun hostu milleti beklio, oynamak icin steade oyun ayarlarindan 1.6.1 betayi secin. 1.6 bozuk

5-10 dakika sonra kuruyorum ama yine de herkes gelene kadar bekleyecegiz, saat 10u bulabilir.

3 tane ek katilimci olacaksa yeniden kurulabilir, tabi ki halihazirda oynayan arkadaslarin izniyle.
Ara
Discord ya da TS kalanı var mı ?

Not: Lobide beklemedeyim
Ara
foruma ait discord var ya
Ara
Oyun Connectingde kaldı.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.