TFT - Canavarlar Festivali İlk İzlenimleriniz
Görsel

Canavarlar Festivali hakkındaki ilk izlenimlerinizi burada paylaşabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Şu an sadece üç oyun oynadım. İlk oyunumda Şöhretlilerin etrafında bir kompozisyon kurmaya çalıştım fakat hem biraz şanssızdım hem de üstüne düşmenize değen bir kompozisyon gibi gelmedi. Ondan sonraki iki oyun Ejder Ruhlu kompozisyonlar yaparak ikinci ve birinci oldum. Bence yeni setin yıldızları da Ejder Ruhlular. Ejder Ruhlular ile ilk oyunumda Ejder Ruhlu/Öncü karması bir şey denedim fakat istediğim kadar güçlü olmadı. Özellikle Tristana'yı tutup üçüncü seviye yaptığım için ve önemli eşyalar verdiğim için yanına ikinci bir Keskin Nişancı ile desteklemek zorunda kaldım bu da önemli iki boşluğumu doldurdu. Ayrıca bu hareketimden ötürü Shyvana'yı da gerçek bir taşıyıcı haline getiremedim. İkinci Ejder Ruhu oyunumda ise Shyvana'ya iki tane Guinsoo verip üstüne bir de Büyücü yapınca oldukça çılgın bir şey oldu. Genel olarak şanslı olduğum için masamın yarısını da üçüncü seviye yapabildiğim için bayağı rahat bir oyun ile bitirdim. Oyun sonunda üçüncü seviye Aurelion Sol, üçüncü seviye Shyvana, üçüncü seviye Braum, üçüncü seviye Brand ve üçüncü seviye Veigar'ım vardı. Arkadan da Olaf, Swain ve Ornn ile destek verdim. Bence genel olarak güzel bir güncelleme olmuş. Dengeleme değişiklikleri ve insanların yeni keşifleri ile daha da oturacaktır.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.