[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Aralık 2015
Ekledim Kamran.
Ara
Savas konusunda iyi degilim ama sanayi ve politikadan anliyorum hemde portekiz avrupaya avrupa olarak en uzak devlet. Oyle herkesle savasmak zorunda kalmam.
Ara
Sıkıntı olmaz dostum sen gel al bir büyük devlet herkes iyi savaşacak diye bir kural yok önemli olan oyuna gerçek bir etki sağlaman ki eminim yapay zekadan iyisindir.Önemli olan zamanla tecrübe kazanman.
Ara
GP seçmek zorunludur.

Oyuncu sayısı Max 10 dur. Yedek oyuncu oylamaya göre alınır.   

İbaresi eklendi.

Kamran Süpergüç seçmen gerek . Şimdi söylediğim için üzgünüm fakat max 10 ve Gplerin dolması gerek.
Ara
Prusya seç bence müttefik oluruz 1. dünya savaşındaki gibi olabilir Türk - Alman birlikteliği
Ara
Prusya o zaman batırırsam bana aldırmayın.
Ara
Bu multiplayer ( HoD 3.03 NSPY ) olarak oynanacaktır.
Ara
Yarın multi günü malumunuz yavaş yavaş altyapıyı hazırlayalım diyorum.

Bu gün ve ya yarın Tunngle indirmeniz gerekiyor.İndirme işini garantiye almak için mümkünse steam üzerinden mümkün değilse özel mesaj yoluyla linkleri benden isteyebilirsiniz.Steamin en büyük avantajı oyun başlamadan önce bir chat odası oluşturup hızlı bir şekilde iletişimimizi gerçekleştirebiliriz,bu şekilde oyun ile alakalı konuşmaları hızlıca devam ettirebiliriz mesela rehost atacağımız zaman tek tek gerekli kişilere mesaj atmak yerine tek seferde atabiliriz.

Kullanıcı adım: SatanistKesenKedi o olmazsa gerçek ismim olan Ali Yunus AKIN'ı aratabilirsiniz.

Profil resmi Tiger tankın namlusunun üstünde duran miğfer takılmış bir kedi :D.
Ara
(23-12-2015, 20:30)SatanistKesenKedi : Yarın multi günü malumunuz yavaş yavaş altyapıyı hazırlayalım diyorum.

Bu gün ve ya yarın Tunngle indirmeniz gerekiyor.İndirme işini garantiye almak için mümkünse steam üzerinden mümkün değilse özel mesaj yoluyla linkleri benden isteyebilirsiniz.Steamin en büyük avantajı oyun başlamadan önce bir chat odası oluşturup hızlı bir şekilde iletişimimizi gerçekleştirebiliriz,bu şekilde oyun ile alakalı konuşmaları hızlıca devam ettirebiliriz mesela rehost atacağımız zaman tek tek gerekli kişilere mesaj atmak yerine tek seferde atabiliriz.

Kullanıcı adım: SatanistKesenKedi o olmazsa gerçek ismim olan Ali Yunus AKIN'ı aratabilirsiniz.

Profil resmi Tiger tankın namlusunun üstünde duran miğfer takılmış bir kedi :D.

Aynen Tunngle daha kolay oluyor fakat Tunngleyi beceremeyenler için Hamachi ağları var . İsmini yazdırıp da gelmeyen olmasın lütfen.
Ara
Saat kaçta?Konuyu günceller misiniz?
Ara
Hamachi'yi kullanmamak en iyisi.Ben host olacaksam Tunngle şart ki Tunngle her türlü daha iyi biz Felixia ile zamanında son hız oynatabilmiştik Victoria 2'yi.

Gerekirse Tunngle için bir tane rehber hazırlarım programın çok zor olduğunu düşünmüyorum bana özel mesajdan mesaj atın linkleri atayım.Hatta direk kolaylık olsun diye buraya atayım.

Programnın kendisi: http://www.tunngle.net/en/download

Bağlantı sıkıntısına karşı çözüm(yüklenmesini öneririm): http://www.tunngle.net/community/topic/1...try1576108
Ara
Jasebon bilgiler konuda var boş yorum atma lütfen..
Ara
Tuggle indirmeyi deneyeceğim.Olmazsa hamachi
Ara
Arkadaslar 19:00da artik toplasalim. Birde ne kullaniyoruz tunglemi hamachimi ona gore birini indireyim.
Ara
Tercihen Tunngle 19:30'da toplansak yeterli.Mümkünse beni Steam üzerinden ekleyin ST nickim ile aynı.
Ara
Merhaba beyler internet sıkıntı çıkarmaya başladı gelmezsem beni beklemeyin.
Ara
Sky- Rusya
GoktugPasa- ABD
Jasebon- Osmanlı

Başlıycaz faka üstteki oyuncular eksik.
Ara
Tunngle ve Hamachi ağları açık Tunngle'da direk Victoria 2 lobisinde toplandık.

Bayoj eksik değil.
Ara
Ben varım lan
[+] 1 üye Bayoj nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Goktug paşa ile kamran online ama gelmiyorlar nedne isminizi yazdırıyorsunuz be adamlar. :/

Şuan sadece

Sky- Rusya
GoktugPasa- ABD

Yok.
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.