Anket Başlığı: Oyun Ne Zaman Oynansın?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Sabah

5 50.00%
Akşam

5 50.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Ocak 2017
Japonyaya geçmek isterim mümkünse.
Ara
Zaten Avrupa'dan bayağı uzaksın daha da uzakta bir devlet almanı istemem ama eğer istiyorsan alabilirsin.
Ara
İlk tercihim Rusyayı isterdim uzak olmamak için lakin dolu . USA yerine Japonya olursam daha çok dahil olurum oyuna .
Ara
Beni yedeğe al: Iran veya Ispanya.
Ara
Tamam.

Ama ekran kartım yine güme gitti anca Safe Mode'da açılıyor :facepalm:
Ara
Geçmiş olsun hocam :) bende istanbuldayım.herhalde cumartesi akşamı dönücem ben olmadı pazar günü deneriz :D
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Ekran kartının göçmesi ile benim multiye katılmam mümkün değil. Bu yüzden başka bir kişi multiyi yönlendirmeli. Şu an GM olabilecek kişiler @PashaZade ve @Wayfear gibi bu kişiler olmayacaksa başka kişilerde olabilir.

Sizleri hayal kırıklığına uğrattıysam özür dilerim.
Ara
Ben bu haftasonu için olamam çünkü AKN yi aştım . Pashazade olursa daha iyi olur .
Ara
Host olamayacağımı söyleyeyim, internet rezil benim eu4 mplerinde biliniyor.
Ara
kim oldu gm ? sanırım multi olmadı ne zaman olacak ben döndüm bu arada.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Şu an GM ve Host yok. Gm olacak kişiler illa ki host olmasına gerek yoktu. Şu an bir @Wayfear bir de @PashaZade var olabilecek. Onlar olamam deyip bıraktı. İstersen sen olabilirsin.
Ara
Benim intarnetin ahı gitti vahı kaldı :) keşke @PashaZade taşısaydı artık adam gibi oynayan yok :/ doğrusu çok üzücü...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.