[MP] Warhammer II - Multiplayer: Şubat 2020
TWW_MP.png

Şubat ayı içerisinde yapılacak Warhammer 2 multiplayer etkinliği maçları bu konu altından ayarlanarak yapılır. Katılımcılar yorum olarak "katılıyorum" ibaresini ve  Steam nickini yazmalıdır. 

OYUN KURALLARI:
Katılımcılar arasında karar verilecektir.

Oyun İşleyişi:
Oyuncular istedikleri zamanlarda kendi aralarında oynayabilecekleri gibi 2v2, 3v3 ve 4v4 gibi büyük maçlar için aşağıda verilen saatlerde müsait olmaları beklenir, 

Her cumartesi ya da pazartesi 19.00 - 23.00 arası. 
-ki belirtmekte fayda var ki bu saatler arası ne kadar maç yapılacağı oyuncuların insiyatifine bırakılmıştır- 
-oyunculardan cumartesi ya da pazartesileri müsait olmayanların konu üzerinden belirtmeleri beklenir- 
Ara
Katılıyorum. Kale kuşatmaları oynanacak mı?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-02-2020, 12:49)Gurt : Katılıyorum. Kale kuşatmaları oynanacak mı?
Oyuncular isterse elbette oynayabiliriz.
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @Onur34 ile 2 maç oynadık. İlkinde tek bildiğim ırk olan cüceleri aldım ve az bir üstünlükle kazanabildim. 2. oyunda ise ilk defa oynadığım vampirler ile onur iyi bir şekilde yendi kendisini tebrik ederim.
tTRiYax.png
Ara
20200208222339_1.jpg

İlk oyunda cücelere karşı belki etkili olurlar diye kertenkele adamları seçtim. Tabi @reddga'nın da tek oyandığı ırkın cüceler çıkması üzerine iyiden iyiye ezildim. 

20200208223508_1.jpg

20200208225005_1.jpg

İkinci oyunda @reddga şansıma vampir seçtiği için önceden az çok yapmam gereken şeyleri biliyordum. Anti piyade ve ne olur ne olaz bir iki tane de mızraklı bulunduran zırhlı bir ordu kurdum. Tabi bir de üstüne 3955 altın ile takıp takıştırdığım Malekith zor da olsa hava birliklerini tek başına yok ettikten sonra havadan büyü ve zehir kusarak oyunu kazanmamı sağladı. Ama özellikle @reddga'nın kan şovalyeleri sağ kanadımı ben hava savaşlarını izlerken kıymaya çevirdi. 

Oyun için @reddga'ya teşekkürler. Benim de Warhammer'da ilk mp tecürebemdi. Bir katılımcı daha bulabilirsek oyun saatlerinde 2v2 maçlar oynayabiliriz. 
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu cumartesi oyun olacak mı?
tTRiYax.png
Ara
Evet
Ara
Katılıyorum.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@reddga ile bugün oynamaya devam edeceğiz. Odanın adı Strategyturk, şifre "st". İsteyen herkes gelip oynayabilir.
Ara
bretonnia ordusuyla girişşşşş yapıyorum
[+] 1 üye kenankuzgunlar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel bir etkinlik'de katılan herkese teşekkürler. yine yapalım (yayında olsun ) :) :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Bugün 3 oyun oynadık. Hepsinde favori ırkım cüceleri aldım. Son oyunda @kenankuzgunlar da gelince 2v2 oynadık. Güzel maçlardı. Son oyunun sonuç ekranı aşağıda.

Görsel
tTRiYax.png
Ara
Katılan herkese teşekkürler. İlk iki savaşımızın ilkinde @reddga ve yz'ye karşı ben ve @gLo1NN kara muharebesi oynadık. İkinci savaşta ben yz ile oynarken kuşatmada savunan taraf oldum ki oyunu biraz hızlı kaybettim. Üçüncü muharebede ise @reddga ve bana karşı @gLo1NN ile @kenankuzgunlar oynadı. Savaşların birincisi ve üçüncüsünü aşağıdaki spoilerlarda görebilirsiniz. 

20200229203127_1.jpg20200229204941_1.jpg20200229213026_1.jpg

[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
artillery spame karşı oynamak ünite boyutu ultimate olmadıkça çok fena. bretonnia ordusunun yarısı eridi ben öteki tarafa ulaşana kadar. neyse ki manticore spam bayağı fiyat/performans. repanse ile komutan snipelamak kurtardı biraz da.
[+] 1 üye kenankuzgunlar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-03-2020, 15:36)kenankuzgunlar : artillery spame karşı oynamak ünite boyutu ultimate olmadıkça çok fena. bretonnia ordusunun yarısı eridi ben öteki tarafa ulaşana kadar. neyse ki manticore spam bayağı fiyat/performans. repanse ile komutan snipelamak kurtardı biraz da.

Evet. Zaten bu mpden öğrendiğimiz bir şey varsa o da topçu birimlerinin sayısını kısaltmamız gerektiği.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.