Multiplayer oynayamıyorum
Arkadaşlar oyuna girdiğimde Multiplayer sekmelerinden oyuna katılamıyorum veya oluşturamıyorum, benden Paradox Plaza hesabıma girmemi istiyor, E-mail ve Şifresini doğru yazıyorum, hatta internet sitesinden ve Launcherından girdiğimde hiçbir sorun çıkmıyor, ancak oyun içinden girmeye çalıştığımda bilinmeyen hata diyor ve girmiyor, internetten araştırdığımda Ağ ayarlarından ipv6 protokolünü kapat diyorlar, onu da kapatarak girdim lakin yine aynı şey. Ne yapmalıyım?
Ara
Hatanın ekran görüntüsünü atar mısın?

Ve oyunu nereden indirdin
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
(08-08-2022, 21:22)korkusalan : Hatanın ekran görüntüsünü atar mısın?

Ve oyunu nereden indirdin
Oyunu steamden indirdim, orjinal
https://www.hizliresim.com/apvgk3q
Ara
"Bilinmeyen hata"nın neden kaynaklandığını bilmek pek mümkün değil, bu sebeple Paradox'un önerisine bakmak dışında yapabileceğimiz bir şey yok. O da ilk mesajda da bahsedildiği üzere:

1. IPv6 kapatmak
  2. Diğer ağ adaptörlerini kapatmak
  3. VPN kullanmak
(09-08-2022, 09:15)Duman : "Bilinmeyen hata"nın neden kaynaklandığını bilmek pek mümkün değil, bu sebeple Paradox'un önerisine bakmak dışında yapabileceğimiz bir şey yok. O da ilk mesajda da bahsedildiği üzere:

1. IPv6 kapatmak
  2. Diğer ağ adaptörlerini kapatmak
  3. VPN kullanmak
Günler sonra sorunu çözdüm, masaüstü VPN kurarak oyunu açmayı denedim ve multiplayer'ı oynamaya başladım, her şey için teşekkür ederim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.