Nostalji Kuşağı 2019: Battle for Middle-Earth II Etkinliği
4.jpg

Strategyturk Kış Festivali 2019 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

Battle for Middle-Earth Etkinlik Sorumlusu: @altnkurt ve @PCOyun

Nostalji Kuşağı: Battle for Middle-Earth
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Her etkinlikte multiplayerın işleyişine dair bilgiler etkinlik sorumlusundan temin edilebilir (Hamachi/Gameranger kullanımı vb.)
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum
Ara
hangi sürümde oynanacak?
Ara
Onları ayarlanınca ben size kapalı zarflar eşliğinde gerekli şeyleri temin edicem.
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılım hala devam ediyor. Bu fırsat senede bir kere gelir. Kaçırmayın.

Oyunun yüksek çözünürlükteki aşırı zoomuyla ilgili bir mod deniyoruz. O kısım kesinleşsin katılımcılara etkinlik ve oyunla ilgili gerekli bilgileri ve belgeleri yarın özel mesaj yoluyla ileteceğim.

Oyunumuz yarın olmayacak. Daha sonra gününü buradan duyururuz. Oyununun hazır olduğunu düşünen ve olup olmadığını denemek isteyen varsa yazabilir. Onun dışında bir sıkıntı vs. çıkarsa dcden veya forumda özel mesaj yoluyla üstesinden geliriz.
Sic Parvis Magna
Ara
ben yama atmayı, zoom modunu vs herşeyi biliyorum isterseniz yardımcı olabilirim
Ara
Katılıyorum. Her türlü  teknik sorunda yardımcı olabilirim.
giphy.gif
Ara
O zaman bi sorum olacak. Zoom modunu gamerangerde nası çalıştırıyoruz?
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum.
giphy.gif
Ara
(22-12-2019, 08:42)altnkurt : O zaman bi sorum olacak. Zoom modunu gamerangerde nası çalıştırıyoruz?
Zoom modu dediğiniz şey normal mod gibi kuruluyorsa üzgünüm çalıştıramazsınız. Gr de modlu oynanmıyor.
giphy.gif
Ara
(22-12-2019, 08:42)altnkurt : O zaman bi sorum olacak. Zoom modunu gamerangerde nası çalıştırıyoruz?
Özel bir çalıştırma sistemi yok linkini özelden atıyorum indirip oyunun yüklü olduğu klasörün içine atıyoruz ben arkadaşlarıma da aynı şekilde kurdum hiç bir sorun yaşamadık ne kendi aramızda oynarken ne de yabancılarla oynarken
Ara
Mod işini çözdük sağolun.
Sic Parvis Magna
Ara
katılıyorum
Ara
final dönemlerine gelmeseydi şu güzelim etkinlikler keşke :(
Ara
Gerekli mesajları ilettim. Oyunumuz yarın akşam 9da. @Ferreke mesaj kutun dolu. Boşaltınca bana dön.

@4S0S @raskol @PCOyun @Henri @MSekmet @turkish lokum @Ferreke
Sic Parvis Magna
Ara
ben katılamıyorum malesef sadece konuya kurulum için yardım olur diye yazmıştım
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Canın sağolsun.
Sic Parvis Magna
Ara
(23-12-2019, 22:18)4S0S : ben katılamıyorum malesef sadece konuya kurulum için yardım olur diye yazmıştım
İstersen ilerleyen zamanlarda kendi aramızda da oynarız :)
giphy.gif
Ara
(24-12-2019, 08:25)turkish lokum :
(23-12-2019, 22:18)4S0S : ben katılamıyorum malesef sadece konuya kurulum için yardım olur diye yazmıştım
İstersen ilerleyen zamanlarda kendi aramızda da oynarız :)
Tabi zaten bfme2 muhabbetini 5 6 ay önce de st discordunda  da yapmıştık ama final zamanıma denk geldi.Oyun kurulduktan sonra eminim tadını alan oynamaya devam edecektir o zaman dahil olurum aranıza.
[+] 2 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.