Nostalji Kuşağı 2019: Battle for Middle-Earth II Etkinliği
Herşey hazırdır umarım. Saat 8.45 gibi toplanmaya başlayalım gamerangerda.
Sic Parvis Magna
Ara
(24-12-2019, 20:13)altnkurt : Herşey hazırdır umarım. Saat 8.45 gibi toplanmaya başlayalım gamerangerda.

Benim kurulum tamamdır.
Ara
Oda kuruldu

Strategyturk BFME 2 Etkinliği

Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
@raskol @Ferreke sizi bekliyoruz.
Sic Parvis Magna
Ara
ben de katılmak isterim
Ara
nerede bu millet
Ara
Katılanların eline sağlık öncelikle. Çoktandır oynamadığım için baya özlemişim. Başta biraz teknik sorunlar var gibi olsa da kısa sürede çözüp çok zevkli 2 el oynadık. Önümüzdeki haftalarda talep olursa tekrar oynanabilir. Haftalık düzenli bir programa gerek yok. Tek atımlık oyunlar olur.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik çok güzeldi , daha da güzel olması için bence kule ve kale sınırının olması , asker yönetim limitinin arttırılması ve başlangıç kaynağının 1k olması lazım
Ara
Asker limiti bence iyiydi. Savaşların yıkıcı olmasını önlüyor. Onun dışında öteki dediklerine katılıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
yıkıcı olmayınca çok uzun sürüyor emlakçılığa bağlıyor sonra
Ara
valla yayın geçmişinde yoktu yayın olmadı galiba ama genel olarak 1 vs 1 - 2 vs 2 lerde sık oynana haritalar vardır birde işin raconun da kule dikmek, elf ile ana binadan kartal çıkartmak gibi şeyler etik değildir.
Ara
Fazlasıyla eğlendiğim güzel bir etkinlik oldu. Özellikle diğer oyunlara göre hiç yorucu olmaması daha ayrı bir zevkti benim için. Oynadığımız iki oyunda da Elfler olarak oynamış olsam da ikisinde de rakip ırkların farklı olmasından değişik oyunlar denedim. 

Oyunun hostu olarak diğer oyuncularda lag var mıydı bilmiyorum ama vardıysa kusura bakmasınlar.

Kurallar konusuna gelirsek de bence her şey yerindeydi. Kuleler rahatlıkla yıkılabiliyor, özel güçler yoluyla veya kuşatma birimleri yoluyla. Kartal birimi ise saldırı yükseltmesi yapılmış 2 birlik okçu tarafından rahatlıkla indirilebiliyor o yüzden çok bir olayı olduğunu düşünmüyorum. Nüfus limiti bence yerindeydi, basacağınız birimlerin çeşitlerinde ve sayısında cidden düşünmeniz gerekiyordu. Başlangıç parası olarak ise 2000'i oldukça uygun buluyorum. Öbür türlü oyun fazlasıyla yavaşlıyor ve zaten uzun sürebilen bir oyunu daha da uzatıyor.

Son olarak 2. oyundan bir çift görsel.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne yazık ki dün oyuna gelemedim. Fakat tekrar edilirse katılırım. Kural konusunda evrensel kuralları uygulasak sorun kalmaz diye düşünüyorum. Aynı anda birden fazla kale yapmak yasak ve kendi yaptığımız kulelere adam koymak yasak. Gerçi bunlarda suistimal edilirse sıkıntı çıkıyor buradan herhangi birinin bunu yapacağını sanmam.
giphy.gif
Ara
(25-12-2019, 13:38)4S0S : valla yayın geçmişinde yoktu yayın olmadı galiba ama genel olarak 1 vs 1 - 2 vs 2 lerde sık oynana haritalar vardır birde işin raconun da kule dikmek, elf ile ana binadan kartal çıkartmak gibi şeyler etik değildir.

İfşalamak gibi olmasın ama Ferreke'yi tarif ediyosun.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hangi versiyonda oynadınız 1.06 mı ?
Ara
Güzel bir etkinlikti, tekrarlanırsa ben de katılırım. Daha önceden multiplayer deneyimim olmadığı için biraz kötü oynadım, deneye yanıla bir şeyler öğrendim. Her şeye rağmen doğrusu baya keyifliydi.
giphy.gif
Ara
(25-12-2019, 17:58)4S0S : hangi versiyonda oynadınız 1.06 mı ?

Evet 1.06
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.