Nostalji Kuşağı 2022: Crusader Kings II Etkinliği
nost1.png

Strategyturk Kış Festivali 2022 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

Crusader Kings II Etkinlik Sorumlusu: @Justicar ve @TurkJedi
Nostalji Kuşağı: Crusader Kings II
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Bu etkinlik Steam üzerinden yapılacaktır.
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
katılıyorum
€20
Ara
katılıyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Etkinlik yarın, Türkiye saatiyle 19:00'da başlayacak. Katılımlarınızı bekliyoruz.
Yaklaşık yarim saat ile 1 saat arası gecikebilirim.
€20
Ara
Oda kuruluyor.
Server ID: 90167328071599106
Rehost: 90167331490697222
Screenshot_7.png
Maalesef kızım ve benim torunum, başkentime çıkartma yapan 6 bin kişilik kuzeyli ordusuna tutsak oldu. Bunun üzerine karakterin annesi kuzeyli lorduna kuma oldu beni de tutsak ettiler o zaman için yüklü denebilecek bir miktar ödeyip ancak öyle tutsaklıktan kurtuldum :(
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk 2 karakterim de normalde çok nadir gelmesi gereken satranç eventi sonucu ölünce müttefik almak için evlendirdiğim kadın karaktere geçtim, onunla Northumbria Düşesi olsak da istediğimiz bölgesel genişlemeleri sağlayamadık. Oyuncular devam etmek isterse önümüzdeki hafta kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.