oyun açılmıyor
oyunu 1,5 ay önce steamden aldım çok rahat bir şekilde oynuyordum sonra bi anda oyun açılmamaya başladı sildim yükledim hala açılmadı ne yapabilirim
Ara
Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
(31-05-2018, 13:07)Gurt : Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin.

denedim fakat gine olmuyor oyun altta sekme açıyor 4-5 saniye sonra 
 kapanıyor
Ara
Ekran kartıyla ilgili olabilir bunun için ekran kartını güncellemeyi dene. Eğer yine olmazsa oyunu steamden kaldır dedikten sonra bilgisayarda bulunan oyunla ilgili her dosyayı sil. Modlarda dahil. Sonra bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu tekrar yüklemeyi dene. Umarım işe yarar.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
(31-05-2018, 13:23)Gurt : Ekran kartıyla ilgili olabilir bunun için ekran kartını güncellemeyi dene. Eğer yine olmazsa oyunu steamden kaldır dedikten sonra bilgisayarda bulunan oyunla ilgili her dosyayı sil. Modlarda dahil. Sonra bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu tekrar yüklemeyi dene. Umarım işe yarar.

abi çok teşekkür ederim oyun ekran kartını güncelleyince açıldı çok sağol
[+] 1 üye canberva nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.