Oyun: Empire - Çarlığın İntikamı (Rusya)
Ne yaptım İsveçi yıktım isyan ettiler yine yıktım tüm savaşları kendim oynadım nerdeyse önümüz açık yani :D ayrıca isveçte ordu bastım onları danimarkaya saldırmadan aşağı doğru çekebilirsiniz gemilerle bağdatta süvari bastım belki Safevilere dalarsınız diye bi geliştirilebilir o ordu balknlarda Avustuyadan Zagreb Budapeşte ve Viyanayı aldım Venedik ordusunun yarısını yokettim adam kalmadı venediğe yönelip alınabilir avustuyanın ordusuda az onun üstünede gidilebilir
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eline sağlık. Baya iyi olmuş. Resim ataydın son durumu güzel olurdu. Sanırım sıra @Duman da. Sonra da @Faramir de.
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-05-2018, 18:20)Feldmarschal : @Merco 10 tur oynamış ya ondan sorayım dedim turlar 5 tur ya normalde yarın oynayabilirim anca

Ana başlıkta 10 tur olduğunu görünce 10 tur oynadım ancak konuşmalarda 5 tur demişsiniz sonra da onları okumamıştım maalesef. 

@Faramir ana başlığı güncellesen iyi olur.
[+] 1 üye Heliaca nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Duman müsaitsen turunu oynar mısın?
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Dumanı niye nasıl ekledik bilmiyorum ama katılma iletisi yok açıkçası. Çok da zorlamamak lazım.
Ara
(04-06-2018, 13:19)Merco : Dumanı niye nasıl ekledik bilmiyorum ama katılma iletisi yok açıkçası. Çok da zorlamamak lazım.

Nasıl yok ilk iletide adı var hatta bir el oynadı bile.Abi yanlış konuya bakmış olmayasın?
трагедия
Katılıyorum, beni de yazın, gibi bir iletisi yok. Daha doğrusu ilk iletisi, haberim yoktu zamanım olursa oynayacağım, şeklinde.

Dolayısıyla es geçebiliriz bence.
Ara
Peki ses gelmez ise kendisinden ben oynar devam ederim.
трагедия
Niye ilk mesaja eklendiğimi bilmiyorum, zamanımı foruma ayırmaya çalışıyorum Total War'da da her savaşı manuel yapmak sevdiğim bir iş değil o sebeple 5 tur bile olsa oyun 1 saat sürebiliyor o 5 turda 10 tane savaşa gir çık yapıyorsanız. İlk sıra sende dendiğinde ayıp olmasın diye oynamaya çalıştım ancak konuda etkinliğe katılacağını oynayacağını belirtmiş arkadaşlar varken sıranın sürekli bana gelmesine gerek yok diye düşünüyorum.

Benim dışımda aynı şekilde Aşık Pikachu nickli üyenin de katılma mesajı yok ancak sırada adı var. Bir önceki oyuna katılanlar sanırım davet edilmiş sonra da davet edilenler listesinden oyuncu listesi yapılmış gibi duruyor.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.