RYO: Cyberpunk 2077
dlcsnin ilk görevlerini yaptım güzel görevlerdi
Ara
Bu dlcyi tavsiye ederim gerçekten güzel içerikleri var hepsini yapmış değilim ama tekrar cyberpunka dönecekseniz dlcyi almanızı şiddetle öneririm
Ara
Dlc hikayesini bitirdim. Cidden cok guzeldi. Keske biraz daha uzun olsaydi da karakterlere daha cok alisabilseydik. Hemen her gorevi oldukca iyi duzenlenmis. Yan görevler bile cok iyi. Finalden sonra da her karakterle tek tek defteri kapatma seanslari hoş olmuş. 

Simdi sirada hic bitirmedigim ana goreve devam etmek var. Ama hala Dogtown dlc bolgesinde daha çok zaman gecirmek istiyorum.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu arada sizdede oldumu bilmiyorum ama  bir gorevden sonra misty dondu kaldı  tablolara bakıp duruyor iletişime geçemiyorumda
Ara
Görsel

Phantom Liberty'nin satışlarında hangi platformun ne kadar paya sahip olduğunu gösteren bir grafik paylaşıldı.

https://twitter.com/cdprojektred_ir/stat...1840814198
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gog’un bu kadar büyük paya sahip olmasını beklemiyordum. Şaşırttı.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-10-2023, 08:48)WWE : Geceki Fastlane şovu son derece güzeldi ayrıca şovun ana sponsorunun Cyberpunk 2077 olduğunu izlerken fark ettim, normal TV reklamı olduğunu sanıyordum geçtiğimiz haftalarda. Aşağıdaki videoyu da önceden görmemiştim fakat şovda yer vermişler:

WhaW8Am.gif
Ara
[+] 2 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-10-2023, 09:39)Bambukavak :

lol çok iyi yapmışlar aynen öyle olurdu
Ara
Ana oyunun Steam üzerindeki tüm incelemelerdeki beğeni oranı %81, son 30 günlük incelemelerdeki beğeni oranı ise %90 oldu. Kanımca hak ettiği yeri halâ bulabilmiş değil. Çıkan DLC, Phantom Liberty ise %89'luk bir beğeni oranına sahip.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

2.1 Çıktı
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
steam üzerinden 5 tane mox kartı gonderebilir misiniz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.