RYO: Cyberpunk 2077
vtjljath71p51.jpg?width=640&height=742&c...2625c7ba9f
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 4 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 4 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam üzerinden satın almış bulunuyorum. İnşallah epic felan bu oyunu bedavaya vermez amin.

Yarım saat içinde oyundaki araçlarla ilgili yeni bir tanıtım yapılacak.

Valla çok güzel gözüküyor inanılmaz detaylar var. 250 tl fiyata uzun bir süre bu seviyede oyun alamayabiliriz.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Billie Eilish'in müzikleri sanki bu oyun için yapılmış kadar uygun oluyor. Gerçekten "Amazing!" @Dothor_
[+] 3 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
An tibari ile bende oyunu almış bulunuyorum. Başka bir firma olsa hayatta böyle birşey yapmam ama cdpr olunca paraya kıydık. Bu arada hayatımda ilk defa böyle büyük ölçekli bir oyunu çıktığı zaman yüksek ayarlarda oynayacağım. :)
Ara
Dün akşam WWE Raw izlerken dikkatimi çekti, reklam vermişler. Şovun ulaştığı kitlenin boyutunu düşünürsek bayağı mantıklı bir hamle olmuş.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyun yine ertelenmiş.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben ilk mesajda çıkış tarihini habire editlemekten bıktım onlar ertelemekten bıkmadı. (Tüm tweeti okumadım, sadece ilk satır.)
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir kere ertelenir tamam dersin, iki kere ertelenir koronavirüsü dersin de bir oyun üç kere ertelenebilir mi? Umarım balon çıkmaz.
Ara
CDPR çalışanlarını haftada 100 saat çalıştırıyormuş. Oyun çıkmaya yakın hala bu tempoyla çalışanlara zulmediyorsa belli ki oyun hazır değil, bu hâlde çıktığında büyük ihtimalle hayalkırıklığı yaratacak.

Artık sen de herkes gibisin CDPR. Birazcık büyüyüp para gören şirket anında yamyama dönüşmese bir kere de şaşırtsa.
[+] 1 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun içi bir çok kişi CDPR'ye güvendiği için beklentiye girdi. Ancak çıkan oynanış videoları ve bu ertelenme mevzusu benim beklentimi düşürdü bayağı.
Ara
21 gün falan olması çok farketmiyor. Yıkıldık artık yeter.
Ara
optimizasyon ayarlarını güncellenecekmiş
Ara
Hem eski nesile hemde yeni nesile optimize edicez diye yırtınıyorlar. Bırak abi çıkart eski nesili yenisine de update atarsın yok illa çıkışta olacak

d2xl1zv92sv51.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Çıkmamış oyunların fanları mı?
Ara
Bu oyun hayal kırıklığı olursa gider Keanu abiden paramı geri isterim.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu tarz oyunlara ilgi duymadığım için mutluyum sanırım. Hayatımda böyle sürekli ertelenen strateji oyunu duymadım.

Şöyle bir tweet varmış bu arada.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ertelenme sebebi WD: Legion da olabilir.
Ara
Oyunun ertelenmesinin ana nedeninin pürüzleri düzeltmekten daha çok ileri aşamalarda verilen bir karar olarak oyunu daha geniş bir kitleye uygun hale getirme amacı olduğunu düşündürüyorlar

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.