Satranç Turnuvası: Ekim 2017
st_satranc.png
9. Geleneksel Satranç Turnuvasına hoş geldiniz.
Turnuvanın işleyişine dair ayrıntılı bilgiyi bu konudan alabilirsiniz.
Ekim ayının ikinci haftası içerisinde turnuva başlar.

Uyarı
Turnuvada herkesin karşılaşmasını yapması için 3 günü olacaktır.
3 gün içerisinde bir karşılaşma yapamayacak kadar meşgul olabiliyorsanız turnuvaya zarar vermemek için lütfen turnuvaya katılmayın.
Turnuva katılımcılarının her gün en az 1 kere bu konuyu kontrol edebiliyor olması beklenir.
Turnuvaya aktif katılım sergilemesi şüpheli bulunan üyeler turnuvaya kabul edilmeyebilir.

Kurallar ve İşleyiş
1. Turnuva maçları lichess sitesi üzerinden oynanır.
2. Karşılaşma linki başkalarının göremeyeceği bir alandan iletilir.
3. Karşılaşma sonucu, linkiyle birlikte bu konuya atılmalıdır.
4. Süre dolduğunda taraflardan birine ulaşılamıyorsa ulaşılamayan mağlup sayılır.
5. Süre dolduğunda taraflardan her ikisine de ulaşılamıyorsa karşılaşmadan kimse puan almaz.
6. Turnuva sona erdiğinde en yüksek puana sahip oyuncu kazandı sayılır.
Bu hafta boyunca konu alımlar için kullanılacak, minimum 8 kişiye ulaşmak istiyoruz.
Katılıyorum.
Ara
Katılmak isterim.
Ara
İçerdeyim.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılım bekliyoruz.
Daha farklı bir konseptte mini turnuva yapalım, ileride de oyuncu sayısının azlığında bu şekilde format değişikliğine gidebiliriz.

Ekim 2017Yarı Final Maçları
Beyaz OyuncusuSiyah Oyuncusu
@Probang@Merco
@Aytaç@onaz

Karşılaşma sonuçları best of 3 üzerinden belirlenecektir.
2-0 veya 2-1'lik skorlarla finale geçilebilir.
Finalde ayrıca 3.lük maçı bulunacak.
Katılabilir miyim ?_
Ara
Bir sonraki turnuvada artık, bunu daha küçük tarzda yapalım.
Bir tarih ve saat aralığı beklemekteyim @Aytaç.
Ara
Her gün saat 6-7 den sonra olabilir. Steamın varsa ekle ordan daha rahat konuşuruz: Oathsworn
Ara
Bu akşam geçemiyorsak ilk aşamayı turnuvayı iptal edeceğim.
Katılabilir miyim? 1 yıldır oynamıyorum gerçi ama geçen yıl gece gündüz oynayıp kitaplarını satın almıştım. Sonra kitap ve oyuna geçtim.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
Bu ayın turnuvası başladı, önümüzdeki ay katılabilirsin.
@Aytaç kendine ban attır ya da daha katılma satranç turnuvalarına.
Ara
Adam mesaj atıyor sonra ben 1 saat sonra görüp cevap yazıyorum sonra o 1 saat sonra görüyor. Steam eklesen daha rahat konuşuruz dedim eklemedin de...Yatıyorum artık kusura bakma.
Ara
Turnuva katılım eksikliğinden iptal edildi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.